Rohové 2+kk s terasou a výhledem na řeku Vltavu

Na velmi dobře promyšleném projektu v podobě rezidence Marina Island pro Vás máme prostorný byt v podobě 2+kk s terasou.

Byt se nachází v 5. patře rohové části rezidence a tak disponuje hezkým výhledem do okolí jak z terasy, tak z každé místnosti bytu. Centrální místností bytu je velmi prostorný obývák s plně vybaveným kuchyňským koutem. Kuchyňská linka je šikovně oddělena kuchyňským ostrůvkem, který poslouží jako další pracovní plocha pro vaření. Odpočinkovou část tvoří slunná ložnice, kde je dostatek místa pro úložné prostory a jeden ze dvou vstupů na terasu bytu. Koupelna se nachází hned vedle ložnice.

Byt je opravdu hezky prosvětlen díky velkoformátovým oknům a jeho poloze. V ceně bytu je zahrnuto veškeré moderní vybavení bytu jak vidíte na fotkách, sklep a 1x parkovací stání, které je rozšířené, což každý řidič jistě ocení.

Zároveň tento byt představuje hezkou investiční příležitost, jelikož je zde ubytován nájemník, který platí nájemné ve výši 32.000,- vč poplatků.

Prohlídky bytu jsou možné od 15. ledna 2021.

Rezidence Marina Island je uzavřený komplex s vlastním rezidenčním parkem, který je vytvořen podél řeky Vltavy. Vlastní svou 24hodinovou recepci a služby jako je např. úklid, prádelna, hlídané podzemní garáže, samoobslužná automyčka aj. Více o rezidenci viz. rezidence Marina Island