Plně Vybavený byt 3+kk, parking, sklep Rohanské nábř Karlín

Byt o dispozici 3+kk, je pně vybaven, tak jak vidíte na fotografiích. Centrum obývací části bytu tvoří prostorný pokoj s kuchyňským koutem (s elektro. spotřebiči) a vstupem na lodžii, která vlastní výhled do budoucího parku. Privátní část bytu tvoří 2 ložnice. Tyto dvě hlavní části jsou rozděleny vstupní chodbou, která je vybavena skříněmi na míru. Samozřejmostí je koupelna se sprchou, vanou (pračka, sušička) a samostatné wc pro hosty.

CENA K JEDNÁNÍ

V ceně bytu je veškeré vybavení uvedené na fotografiích, 1x parking v rezidenčních garážích a 1x sklep.

Jde o bytovou jednotku, která je bezpochybně vhodná pro své vlastní bydlení, ale je výborná i z hlediska investiční příležitosti, jelikož jde o velmi atraktivní část Prahy pro pronájmy, u nichž cena velmi stoupla a stále stoupá.

Nadstandardní designový penthouse 4+kk s vířivkou a výhledem na Pražský hrad

Tento byt prošel klientskými změnami a je nadstandardně designově vybaven nábytkem na míru největší kvality. Jedná se o prostorný byt 4+kk v rezidenčním komplexu Trinity. K bytu náleží 60m²  terasa s vířivkou a také balkon.  Z terasy i z balkonu je jedinečný výhled na Prahu a celý Pražský hrad. Dispozice bytu nabízí prostorný obývací pokoj s jídelnou se vstupem na balkon, plně vybavenou designovou kuchyň se spotřebiči ve vysokém standardu, 3 ložnice. Hlavní ložnice je s vlastní šatnou, samostatnou koupelnou a vstupem na terasu. Další ložnice lze využívat jako dětský pokoj, pokoj pro hosty nebo pracovnu. Do druhé koupelny je samostatný přístup z chodby. V celém bytě je dostatek úložného prostoru, tak i vzdušného místa pro pohodové bydlení v luxusu. Všechny hlavní místnosti mají přístup na balkón nebo terasu. K bytu náleží 2 parkovací stání a sklepní kóje v hlídaných podzemních garážích.

Prostorné 4+kk u břehu řeky Vltavy

Velmi prostorný a vzdušný byt o dispozici 4+kk se nachází v novostavbě zvané rezidence Trinity, má 120m2 a mezi jeho největší přednosti patří nejen prostornost, ale také moderní kuchyňská linka s pracovním pultem a balkony u každého pokoje.

Denní část bytu je oddělena dlouhou chodbou od té odpočinkové, jenž je složena s tří pokojů. Pokoje lze využít zvlášť (ložnice, šatna, pracovna) nebo propojit a vytvořit tak větší prostor.
Nechybí dostatek úložného prostoru v podobě vestavěných skříní a úklidové místnosti, klimatizace, samostatné wc pro hosty, podlahové vytápění v koupelně, a zejména vysoký standard v podobě podlah, dveří i ostatních zařizovacích předmětů.

Součástí bytu je 1x sklep a 2x parkovací stání v hlídaných garážích rezidence, což v této lokalitě každý ocení, nejen díky cenám parkingu.

 

Pokud máte zájem o tento byt nebo i naši privátní nabídku, prosím kontaktujte nás prostřednictvím kontakt. formuláře vedle inzerátu, přes který Vám rádi zašleme více informací o bytech.