Velký byt 1+kk/2+kk s parkováním v centru Karlína

10.155.740

Sokolovská, Praha, Česko 50.1000221
1
1
1
Plocha: 53 m²
B/T: 10 m²

Velký byt 1+kk/2+kk s parkováním v centru Karlína

Dovoluji si Vám nabídnout zánovní byt s podlahovou plochou 55 m2, který je umístěna v 4. NP na rezidenci Karolina Plazza I v srdci rozvíjejícího pražského Karlína. Byt je vybaven základním vybavením a patří k němu 1x  parkovací stání v podzemní garáži, které v této lokalitě je vysokou přidanou hodnotnou díky plným ulicím.

Díky velké metráži, lze tento byt přepažit na 2+kk a tak získat dispozičně plnohodnotný byt 2+kk. Byt sestává z obývacího pokoje se značkovou kuchyňskou linkou Hanák včetně kvalitních spotřebičů, z denní místnosti je vstup na lodžii (10 m2), která směřuje do klidného vnitrobloku.  Samostatná koupelna se sprchovým koutem, pračkou a WC je oddělena předsíní s dostatkem úložných prostorů. Na podlaze bytu je položena plovoucí laminátová podlaha, samozřejmostí jsou kvalitní dveře a okna, videotelefon. Bytový komplex je zabezpečen kamerovým systémem.

Vytápění je v bytě centrální vč. ohřevu vody. Okna velkoformátová, dřevěná, podlahy kvalitní plovoucí + dlažby, ve vstupní hale je pro vaše pohodlí videotelefon a vstupní dveře jsou protipožární, bezpečnostní.

Budova je v energetické třídě B – Velmi úsporná = nízké poplatky pro Vás nebo nájemce, který zde nyní je. Rezidence Karolina Plazza je velmi dobře propracovaným projektem, který nabízí svým obyvatelům pohodlí v rámci svého areálu, kde se nachází kavárna, obchod, wellness, beuty clinica, automyčka atd. Tak i možnost rychlé dostupnosti centra, díky své poloze v srdci Karlína na metru Křižíkova. Ráda Vám byt osobně ukáži nebo zašlu videoprohlídku, pro lepší představu.

11561

Internal Features

  • Vybavení

External Features

  • Balkon

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají za 160.000 CZK / m2 až 180.000 CZK / m2, nejčastěji. Poptávka po bytech v Karlíně neustále převyšuje nabídku bytů, která je dost omezená. Věřte tomu, ze do 3 až 5 let zde překročí cena bytů 200.000 CZK / m2 !! Na rezidenci KAY RIVER LOFTS se to děje již nyní.
Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 5 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 10 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 15 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu.
Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Do roka vyroste lávka HOLKA, pro pěší a cyklisty, která propojí Karlín se Štvanicí a Holešovickou tržnicí. Navíc do budoucna zmizí hranice mezi Prahou 1 a Karlínem, po dostavbě projektu Zaha Hadid na Masarykově nádraží. Karlín je již nyní prémiová lokalit, ve které se skvěle žije a bydlí. Využijte našich 10 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Rádi pomůžeme i Vám nalézt šťastné místo pro život, jak Váš, tak vašich dětí, rodiny. Případně vhodný investiční byt, kontaktujte nás ...