Výhodný byt 2+kk u řeky Vltavy s předzahrádkou

9.250.000

Za Karlínským přístavem 683, 186 00 Karlín, Česko 50.0958347
1
1
1
Plocha: 50.2 m²
B/T: 80.7 m²
Mls# 106

Výhodný byt u řeky Vltavy s předzahrádkou

Rezidenční byt 2+kk kompletně zařízený s vlastní rozlehlou předzahrádkou, vedoucí do budoucího parku vnitrobloku.

Byt o rozměru 50m² se nachází v přízemí rezidence zvané Vltava přímo na břehu řeky Vltavy.  Vstup bytu tvoří prostorná chodba, ze které vede přístup na samostatné wc, tato chodba poslouží také jako úložný prostor, díky šikovně vestavěné skříni. Velkoryse pojatý obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou je prosvětlen velkými okny, které umožňují přístup na opravdu hezky rozlehlou předzahrádku bytu, která má kolem 80m². Na předzahrádce je vytvořeno pevné podlaží, ve formě terasy, pro pohodlné posezení na čerstvém vzduchu nebo grilování s přáteli. Zbytek předzahrádky je travnatá plocha, která může posloužit jako prostor pro zahradničení nebo jako místo pro hru dětí. Soukromí zajišťuje dostatek vzrostlých keřů kolem dokola. Zahrada je orientována do klidného vnitrobloku.

Díky této orientaci bude cena bytu stoupat, jelikož ve vnitrobloku se nachází státem chráněná památka, která bude procházet rekonstrukcí a před předzahrádkou vznikne park r 2021, tedy před bytem nebude postaven žádný rušivý element. Do zahrady směřují i okna ložnice. Ložnice se nachází za obývacím pokojem a má svou vlastí koupelnu. Byt je po klientských změnách (viz. půdorys), v ceně je jeho kompletní vybavení, 1x sklep i 1x parkovací místo.

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 774 456 066

Rychlý kontakt

Do not fill this field in

Do not fill this field in

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy .