Moderně zařízený rezidenční byt 2+kk v Karlíně

9.900.000

Rohanské nábř. 657, 186 00 Karlín, Česko 50.094281
1
1
1
Plocha: 60 m²

Moderně zařízený rezidenční byt 2+kk v Karlíně

Velmi prakticky řešený a kompletně luxusně zařízený byt s nadstandardními službami přímo na rezidenci River Diamond.

Jde o jeden z nejžádanějších rozměrů bytů na rezidenci, který s ohledem na svou velikost a orientaci, nabízí pohodové bydlení. Byt 2+kk o ploše 62m² se nachází v 5 patře klidné části rezidence a je orientován na východ.

Byt se sestává z prostorného obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, který má prakticky rozšířenou pracovní plochu díky kuchyňskému ostrůvku, který zároveň obohacuje jídelní část o barové sezení. Z kuchyně vede šikovně využitá chodba v podobě úložného prostoru do útulné ložnice a koupelny.

V uvedené ceně bytu je zahrnutu kompletního vybavení bytu jako je např plně vybavená kuchyň spotřebiči (myčkou, troubou, varnou deskou, lednicí, kávovarem...), koupelna s vanou a sprchovou zástěnou, podlahovým topením aj. V ložnici se nachází velká manželská postel a šatní skříň na oděvy. V bytě je dřevěná plovoucí podlaha a v uvedené ceně je i 1x parkovací stání v prvním podzemním podlaží rezidenční garáže, blízko výtahu.

 

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 774 456 066

Rychlý kontakt

Do not fill this field in

Do not fill this field in

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy .