Nový byt 3+kk/2x balkon v samém srdci Karlína na výhodné adrese

12.999.000

Sokolovská 694/102, 186 00 Praha-Karlín, Česko 50.0940007
2
1
1
Plocha: 93.8 m²
B/T: 13.6 m²
Mls# C0301

Nový byt 3+kk/2x balkon v samém srdci Karlína na výhodné adrese

Máme pro Vás nově postavené byty, na atraktivním místě, kterým bezesporu je stanice metra Křižíkova, v srdci dynamicky rostoucího Karlína. Přímo před rezidencí KAROLÍNA PLAZZA se zároveň nachází tramvajová zastávka Sokolovská. Uvnitř rezidence naleznete obchodní pasáž, se supermarket LIDL, parkingem pro hosty v garážích, auto myčkou a pestrou paletou služeb, zahrnující kadeřnictví, kosmetiku, beauty studio, health care, privátni wellness SATORI SPA, restauraci. A řadu dalších služeb, které Vám zpříjemní bydlení v rezidenci KAROLINA PLAZZA. První etapa byla zkolaudována již před rokem a lidem se zde žije skvěle. Je to naprosto ideální místo, jak na bydlení, tak na pronájmy bytů, o které je zde velký zájem, díky exkluzivní poloze.

Již v prosinci 2020 se kolauduje druhá etapa, která je komornější. Ve které nabízíme celkem pět atraktivních bytů 3kk / 4kk, které se právě dokončují, ale můžete je vidět, navštívit již nyní. Na zveřejněných fotkách vidíte dokončený byt, pro vaši lepší představu o standartu provedení. V bytech které nabízíme se aktuálně pokládají podlahy, instalují dveře, sanita v koupelnách. Kolaudace bytů rezidence KAROLINA PLAZZA proběhne již v prosinci, od ledna můžete bydlet. Byty 3kk mají jedno parkovací stání a sklep v ceně. Byty 4kk mají dvě parkovací stání v ceně. Podívejte se na virtuální prohlídku dokončeného bytu a přijďte se podívat na prohlídku bytů ..

Dispozice nově postaveného slunného bytu 3kk o podlahové ploše 100 m2 je rozdělena na denní a odpočinkovou část. Denní část je tvořena velkou vzdušnou místností, s kuchyňskou linkou s jídelnou a obývacím koutem. Za kuchyní se nachází praktická komora. Místnost je orientovaná do vnitrobloku, příjemně prosvětlená díky velkým oknům a přístupu na balkón, který má 9m2. Zaručuje pohodové posezení nad ranní kávou, zaslouženou víkendovou relaxaci nebo grilování s přáteli. Odpočinková část je rozdělena na dvě místnosti, které představují ložnice nebo pracovnu, dětský pokoj, velkou šatnu aj. Pokoje jsou rovněž orientované do vnitrobloku, zaručují klid při práci a spánku. U většího pokoje je balkon. Nechybí samostatné wc, velká koupelna s vanou a praktická technická komora. K bytu náleží parkovací stání a sklep. Povrch podlah v bytech tvoří keramická dlažba, plovoucí laminátová podlaha. Okna, balkónové dveře a prosklené stěny v obvodových konstrukcích dřevěné, zasklené izolačním dvojsklem. Vstupní dveře do bytu protipožární s bezpečnostní třídou III, vedle dveří domácí telefon s možností videohovoru. Vstupní dveře do domu vybaveny bezkontaktním přístupem na čip, celý komplex je hlídán kamerovým systémem. Parkovací stání v podzemních podlažích, ze kterých se lze dostat výtahem přímo na patro bytu. Garážová vrata mají dálkové ovládání.

Pokud jste investor, vybereme pro Vás vhodný byt, kompletně byt zařídíme nábytkem, poté najdeme dlouhodobého nájemníka, standartní jsou roční nájemní smlouvy s prodloužením. Zajistíme Vám atraktivní výnos z pronájmu bytu, který Vám pokryje měsíční splátku hypotéky. Kromě cca 3% ročního výnosu z pronájmu bytu, budete do budoucna profitovat z růstu cen nemovitostí. Byty v Karlíně prodáváme a pronajímáme již 8 let !! Poskytujeme kompletní VIP SERVICE. Aktuálně máme v Karlíně na prodej 25 bytů, seznam všech bytů zašleme na vyžádání, kontaktujte nás. Využijte našich letitých zkušeností ve svůj prospěch, na Karlín jsme jedničky !! Ceny bytů zde opětovně rostou a koupě bytu ochrání vaše peníze před zvyšující se inflací …

KAROLINA PLAZZA - druha etapa - posledních 5 bytů na prodej !!

Virtuální prohlídka bytu v 7.patře

External Features

  • Terasa
  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Michael Zima

  • 608 431 008

Rychlý kontakt

Do not fill this field in

Do not fill this field in

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy .