Nový byt 3+kk/2x balkon v samém srdci Karlína na výhodné adrese

12.999.000

Sokolovská 694/102, 186 00 Praha-Karlín, Česko 50.0940007
2
1
1
Plocha: 93.8 m²
B/T: 13.6 m²
Mls# C0301

Nový byt 3+kk/2x balkon v samém srdci Karlína na výhodné adrese

Máme pro Vás velmi prostorný a prosvětlený byt o rozloze 3+kk s 2 balkony jehož kolaudace proběhne  12/2020.

Dispozice nově postaveného slunného bytu je rozdělena na denní a odpočinkovou část. Denní část je tvořena velkou vzdušnou místností, kde bude situována kuchyňská linka s jídelnou a obývací kout.  Za kuchyní se nachází komora, která může sloužit pro uskladnění potravin a větších spotřebičů. Místnost je orientovaná do vnitrobloku a je velmi příjemně prosvětlená díky velkým oknům a přístupu na jeden z balkonů, který má přes 9m² a zaručuje tak pohodové posezení nad ranní kávou, místo pro vlastní zahrádku nebo grilování s přáteli. Odpočinková část je rozdělena na 2 místnosti, které představují ložnici nebo pracovnu, dětský pokoj, velkou šatnu aj. Pokoje jsou rovněž orientované do vnitrobloku a tak zaručují klid při práci a klidný spánek. Z většího pokoje je přístup na další soukromý balkon. Mezi denní a odpočinkovou částí  bude samostatné wc, koupelna a praktická technická komora. K bytu náleží 1x parkovací stání a 1x sklep.

Povrch podlah v bytech tvoří keramická dlažba a plovoucí laminátová podlaha, balkony jsou z betonové dlažby. Okna, balkónové dveře a prosklené stěny v obvodových konstrukcích jsou dřevěné, zasklené izolačním dvojsklem. Vstupní dveře do bytu jsou protipožární s bezpečnostní třídou III, vedle vchodových dveří se nachází domácí telefon s možností videohovoru. Vstupní dveře do domu jsou vybaveny bezkontaktním přístupem na čip, celý komplex je zároveň hlídán kamerovým systémem.

Parkovací stání jsou situována v podzemních podlažích, ze kterých se lze dostat výtahem přímo na patro bytu. Garážová vrata jsou vybavena elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním.

Fotografie bytu jsou pořízeny dne 12.09.20. Stavba probíhá bez problému dle plánu, v bytech se nyní pokládají parkety. Prohlídky jsou možné denně od 9h do 16h. Kolaudace proběhne v prosinci 12/2020

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Michael Zima

  • 608 431 008

Rychlý kontakt

Do not fill this field in

Do not fill this field in

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy .