Velký mezonet v klidné zahradě s terasou a předzahrádkou

13.998.800

Korunovační 904/7, 170 00 Praha 7-Bubeneč, Česko 50.1006156
Plocha: 104 m²
B/T: 13 m²

Nový loft v klidné zahradě s terasou a předzahrádkou

Představuji Vám zcela nový zajímavě řešený projekt v podobě samostatného domu o třech bytových jednotkách. Jde o stavbu, která se nachází v bezpečné zahradě činžového domu na rozhraní atraktivní lokality Praha Letná a Bubeneč.

Byty v podobě mezonetu o dispozici 2x 2+kk a 3+kk, jsou provedeny ve vysokém standardu. Každý mezonet vlastní svou předzahrádku i terasu. (lze využít i střechu)

Luxusním standardem jsou myšleny např. italské mramorové dlažby, značková sanita, masivní dubová podlaha, designový smart termostat pro regulaci tepla, podlahy vyhřívané Nano infra technologií, velká třívrstvá okna atd …. K domu vede vchod skrz uzavřený, tedy bezpečný, průjezd příslušného bytové domu Korunovační 11, který byl nedávno nákladně rekonstruován.

U každého bytu je myšleno na dostatek místa, světla, tak i komfortu.

Jako zdroj tepla je využito Nano infra podlahové topení, které je zavedeno už od předsíně. Šetří tak místo a udržuje teplo po celém podlaží. Dům je situován v zahradě jiného domu, avšak světlo zde neschází. To je vyřešeno velkými třívrstvými okny, světlíky a světlovody ze střechy do každé místnosti.

Energetická náročnost budovy: třída B – velmi úsporná

Jde o velmi netradiční a moderní bydlení. Vhodné jak pro rodinu/pár/jednotlivce ale i sídlo firmy v žádané lokalitě.

 

Okolí:

V okolí domu jsou veškeré potřebné služby a občanská vybavenost. Hned před vchodem zastávka MHD, za rohem mateřské školky, v ulici potraviny, restaurace, kavárny, divadlo. Parkovat lze na ulici, případně o ulici dál se nachází kryté parkoviště. Samozřejmostí je pár m vzdálený park Letenské sady, letní kino, zámeček, hřiště a také Letenský tunel, díky kterému jste v centru za 10min.

 

Informační video - Lofty Letná

Internal Features

  • Vybavení

External Features

  • Terasa

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 774 456 066

Rychlý kontakt

Do not fill this field in

Do not fill this field in

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy .