Nový prostorný byt 4+kk v centru Karlína s výhledem

16.250.000

Sokolovská 694/102, 186 00 Praha-Karlín, Česko 50.0940007
3
2
2
Plocha: 127.8 m²
B/T: 13.7 m²
Mls# D0701

Nový prostorný byt v centru Karlína s výhledem

Prosvětlený byt o rozloze 4+kk s velkým balkonem a výhledem na Vítkov jehož kolaudace proběhne  12/2020.

Nově postavený rezidenční byt se nachází v 7 patře budovy a má celkově velkorysých 127,8 m². Byt je rozdělen na velkou místnost s kuchyňským koutek, jídelnou a obývacím koutem a dále na tři samostatné pokoje a dvě koupelny. Z denní části je umožněn přístup na prostorný balkon, ze kterého je pěkný výhled na Vítkov a vyznačuje tak pohodové místo pro posezení nad knížkou, vínem nebo pro rozprávku s přáteli. Na balkon lze vejít i z jednoho ze tří pokojů, který může posloužit jako dětský pokoj, pracovna aj. Tak může posloužit i pokoj situovaný mezi obývací místností a hlavní ložnicí, jeho umístění v bytě je i praktické pro šatnu nebo úložné prostory. Hlavní ložnice vlastní svou soukromou koupelnu, do druhé koupelny je přístup z chodby bytu a tak i na samostatné wc. Byt je kvůli své okrajové orientaci do vnitrobloku hezky světlý, vzdušný, proudí sem dostatečné množství světla a zaručuje tak klidný spánek na prestižní adrese. V ceně bytu je zahrnuto 2x parkovací stání a 1x sklep.

Byt prošel klientskými změnami, viz. druhý půdorys a má kvalitnější vybavení včetně podlahového topení a klimatizace. Povrch podlah v bytech tvoří keramická dlažba a plovoucí laminátová podlaha, balkony jsou z betonové dlažby. Okna, balkónové dveře a prosklené stěny v obvodových konstrukcích jsou dřevěné, zasklené izolačním dvojsklem. Vstupní dveře do bytu jsou protipožární s bezpečnostní třídou III, vedle vchodových dveří se nachází domácí telefon s možností videohovoru. Vstupní dveře do domu jsou vybaveny bezkontaktním přístupem na čip, celý komplex je zároveň hlídán kamerovým systémem.

Parkovací stání jsou situována v podzemních podlažích, ze kterých se lze dostat výtahem přímo na patro bytu. Garážová vrata jsou vybavena elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním.

Fotografie bytu jsou pořízeny dne 12.09.20. Stavba probíhá bez problému dle plánu, v bytech se nyní pokládají parkety. Prohlídky jsou možné denně od 9h do 16h. Kolaudace proběhne v prosinci 12/2020.

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Michael Zima

  • 608 431 008

Rychlý kontakt

Do not fill this field in

Do not fill this field in

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy .