Prostorné 4+kk u břehu řeky Vltavy

U Mlýnského kanálu 7, Karlín, 186 00 Praha-Praha 8, Česko 50.0957577
3
1
2
Plocha: 120 m²
B/T: 17 m²

Prostorné 4+kk u břehu řeky Vltavy

Velmi prostorný a vzdušný byt o dispozici 4+kk se nachází v novostavbě zvané rezidence Trinity, má 120m2 a mezi jeho největší přednosti patří nejen prostornost, ale také moderní kuchyňská linka s pracovním pultem a balkony u každého pokoje.

Denní část bytu je oddělena dlouhou chodbou od té odpočinkové, jenž je složena s tří pokojů. Pokoje lze využít zvlášť (ložnice, šatna, pracovna) nebo propojit a vytvořit tak větší prostor.
Nechybí dostatek úložného prostoru v podobě vestavěných skříní a úklidové místnosti, klimatizace, samostatné wc pro hosty, podlahové vytápění v koupelně, a zejména vysoký standard v podobě podlah, dveří i ostatních zařizovacích předmětů.

Součástí bytu je 1x sklep a 2x parkovací stání v hlídaných garážích rezidence, což v této lokalitě každý ocení, nejen díky cenám parkingu.

 

Pokud máte zájem o tento byt nebo i naši privátní nabídku, prosím kontaktujte nás prostřednictvím kontakt. formuláře vedle inzerátu, přes který Vám rádi zašleme více informací o bytech.

OMLOUVÁME SE VÁM, tento byt je již prodaný.
Ale v naší privátní nabídce bytů, máme zajímavé byty, které neinzerujeme. Napište nám a my Vás s aktuální nabídkou bytů na prodej rádi seznámíme. Případně Vás zařadíme do databáze čekatelů na vhodný byt. A jakmile se byt objeví, ozveme se Vám ...
7556

Internal Features

  • Technická místnost
  • Vybavení
  • Klimatizace

External Features

  • Balkon
  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají za 160.000 CZK / m2 až 180.000 CZK / m2, nejčastěji. Poptávka po bytech v Karlíně neustále převyšuje nabídku bytů, která je dost omezená. Věřte tomu, ze do 3 až 5 let zde překročí cena bytů 200.000 CZK / m2 !! Na rezidenci KAY RIVER LOFTS se to děje již nyní.
Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 5 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 10 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 15 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu.
Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Do roka vyroste lávka HOLKA, pro pěší a cyklisty, která propojí Karlín se Štvanicí a Holešovickou tržnicí. Navíc do budoucna zmizí hranice mezi Prahou 1 a Karlínem, po dostavbě projektu Zaha Hadid na Masarykově nádraží. Karlín je již nyní prémiová lokalit, ve které se skvěle žije a bydlí. Využijte našich 10 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Rádi pomůžeme i Vám nalézt šťastné místo pro život, jak Váš, tak vašich dětí, rodiny. Případně vhodný investiční byt, kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 720 238 442

Rychlý kontakt