Rohové 2+kk s terasou a výhledem na řeku Vltavu

9.999.000

Sanderova 1616, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko 50.104936
1
1
1
Plocha: 70.9 m²
B/T: 7.3 m²

Rohové 2+kk s terasou a výhledem na řeku Vltavu

Na velmi dobře promyšleném projektu v podobě rezidence Marina Island pro Vás máme prostorný byt v podobě 2+kk s terasou.

Byt se nachází v 5. patře rohové části rezidence a tak disponuje hezkým výhledem do okolí jak z terasy, tak z každé místnosti bytu. Centrální místností bytu je velmi prostorný obývák s plně vybaveným kuchyňským koutem. Kuchyňská linka je šikovně oddělena kuchyňským ostrůvkem, který poslouží jako další pracovní plocha pro vaření. Odpočinkovou část tvoří slunná ložnice, kde je dostatek místa pro úložné prostory a jeden ze dvou vstupů na terasu bytu. Koupelna se nachází hned vedle ložnice.

Byt je opravdu hezky prosvětlen díky velkoformátovým oknům a jeho poloze. V ceně bytu je zahrnuto veškeré moderní vybavení bytu jak vidíte na fotkách, sklep a 1x parkovací stání, které je rozšířené, což každý řidič jistě ocení.

Zároveň tento byt představuje hezkou investiční příležitost, jelikož je zde ubytován nájemník, který platí nájemné ve výši 32.000,- vč poplatků.

Prohlídky bytu jsou možné od 15. ledna 2021.

Rezidence Marina Island je uzavřený komplex s vlastním rezidenčním parkem, který je vytvořen podél řeky Vltavy. Vlastní svou 24hodinovou recepci a služby jako je např. úklid, prádelna, hlídané podzemní garáže, samoobslužná automyčka aj. Více o rezidenci viz. rezidence Marina Island

Internal Features

  • Vybavení

External Features

  • Terasa
  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 774 456 066

Rychlý kontakt

Do not fill this field in

Do not fill this field in

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy .