Světlý prostorný byt 3+kk v klidné části rezidence

12.400.000

Rohanské nábř. 657, 186 00 Karlín, Česko 50.094281
2
2
1
Plocha: 95 m²

Světlý prostorný byt 3+kk v klidné části rezidence

Tento rezidenční byt 3+kk se nachází v 3. patře rezidence River Diamond. Byt má 95 m² a orientaci přímo do klidné rezidenční japonské zahrady se zelení a vodními plochami. Centrální částí bytu je společenská místnost, jenž je tvořena plně zařízenou kuchyní s novými spotřebiči, kuchyňským pultem, barovým posezením a prostorný obývací pokoj, který nabídne dostatek místa pro komfortní pohodlí. Společenská část je oddělena od ostatních místností halou, kde je dostatek místa pro úložné prostory. Z této haly je umožněn přístup do dvou pokojů, které mají svou vlastní koupelnu. Tyto pokoje je možné využít jako ložnici a pokoj pro děti nebo klidnou pracovnu, pokoj pro hosty, domácí fitness nebo opravdu velkou prostornou šatnu. Všechny místnosti tohoto bytu mají svůj soukromý výhled do zahrady, zajišťuje tak dostatek klidu při vašem rezidenčním bydlení v centru města. U vstupu do bytu se nachází ještě jedna samostatná toaleta, prakticky velmi výhodné např u návštěv.

Byt má kompletně zařízenou kuchyňskou linku moderními spotřebiči. V každém pokoji jsou velkoformátová francouzská eurookna, dřevěné masivní podlahy, podlahové vytápění v koupelnách, vstupní bezpečnostní dveře bytu, zabezpečovací systém. Do uvedené ceny bytu spadá rovněž jedno parkovací stání a sklep v hlídaných rezidenčních garážích.

Internal Features

  • Technická místnost
  • Šatna

External Features

  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Michael Zima

  • 608 431 008

Rychlý kontakt