Útulný byt 2+kk s předzahrádkou v Karlíně u Vltavy

9.999.999

Za Karlínským přístavem 683, 186 00 Karlín, Česko 50.0958347
1
1
1
Plocha: 56 m²
B/T: 54 m²

Útulný byt 2+kk s předzahrádkou v Karlíně u Vltavy

Kompletně zařízený byt 2+kk s vlastní rozlehlou předzahrádkou, vedoucí do budoucího parku vnitrobloku.

Byt o rozměru 56m² se nachází v rezidenci zvané Vltava, přímo na břehu řeky Vltavy.  Dispozice bytu je tvořena chodbou, ze které vede vstup do komory, která může posloužit jako technické zázemí nebo šatna a dále do koupelny s wc.  Chodba také poslouží jako praktický úložný prostor, díky šikovně vestavěné skříni. Dále je byt rozdělen na denní část a odpočinkovou. Za vstupní chodbou se nachází část denní, jenž je tvořena kuchyňskou linkou, jídelnou a prostorným obývacím koutem. Místnost je velkoryse prosvětlena okny, ze kterých vede přístup na zahradu, ta má krásných 54m². Na předzahrádce je vytvořeno pevné podlaží, ve formě terasy, pro pohodlné posezení na čerstvém vzduchu nebo grilování s přáteli. Zbytek předzahrádky je travnatá plocha, která může posloužit pro zahradničení nebo jako místo pro hru dětí.... Soukromí zajišťuje dostatek vzrostlých keřů kolem dokola. Zahrada je orientována do klidného vnitrobloku.

Díky této orientaci bude cena bytu stoupat, jelikož ve vnitrobloku se nachází státem chráněná památka, která bude procházet rekonstrukcí a před předzahrádkou vznikne park, tedy před bytem nebude postaven žádný rušivý element. Do zahrady směřují i okna ložnice. Ložnice se nachází za obývacím pokojem, hezky prosvětlená místnost nabízející dostatek místa i pro pracovní plochu. 

Cena bytu 9.999.999 CZK  zahrnuje kompletní vybavení bytu a 1x sklep. 

Lze dokoupit parkovací stání za cenu 750.000 CZK přímo v rezidenčních garážích nebo pronajmout za 2.000 CZK/měsíc.

Jde tak o možnost pohodového bydlení nebo vhodné investice, byt pronajmout a zajistit si tak výnos z pronájmu.

SLEVA z ceny za rychlé jednání !!

 

Internal Features

  • Vybavení

External Features

  • Terasa
  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 774 456 066

Rychlý kontakt