Zcela nový byt 4+kk/2x balkon v samém srdci Karlína na výhodné adrese

16.000.000

Sokolovská 694/102, 186 00 Praha-Karlín, Česko 50.0940007
3
2
2
Plocha: 101.9 m²
B/T: 12.2 m²

Nový byt 4+kk/2x balkon v samém srdci Karlína na výhodné adrese

Byt o rozloze 4+kk s 2 balkony přímo v srdci Karlína, jehož kolaudace proběhne  12/2020.

Byt o rozloze 4kk s dvěma balkóny přímo v srdci Karlína. Dispozice nově postaveného slunného bytu je rozdělena na denní část a odpočinkovou část. Denní část je tvořena velkou vzdušnou místností, kde bude situována kuchyňská linka, která může být od obývací části oddělena praktickým kuchyňským ostrůvkem, jenž poslouží i jako barové sezení. Dále je v této části prostor pro jídelnu a obývací kout.  Za kuchyní se nachází komora, která může sloužit pro uskladnění potravin a větších spotřebičů. Místnost je orientovaná do vnitrobloku a je velmi a příjemně prosvětlená díky velkým oknům a přístupu na jeden z balkónů, který má 6,6m2 a zaručuje tak pohodové posezení nad ranní kávou, místo pro vlastní zahrádku nebo grilování s přáteli. Odpočinková část je rozdělena na několik místností, lze je využít jako ložnice nebo pracovny, velkou šatnu, dětský pokoj aj. Pokoje jsou rovněž orientované do vnitrobloku a tak zaručují klid při práci a klidný spánek. Největší z pokojů vlastní svou soukromou koupelnu a přístup na další balkon. Mezi denní a odpočinkovou částí bude samostatné wc a ještě jedna koupelna. V ceně je zahrnuto 2x parkovací stání a 1x sklep.

Byt prošel klientskými změnami, viz. druhý půdorys a má kvalitnější vybavení včetně podlahového topení a klimatizace. Povrch podlah v bytech tvoří keramická dlažba a plovoucí laminátová podlaha, balkony jsou z betonové dlažby. Okna, balkónové dveře a prosklené stěny v obvodových konstrukcích jsou dřevěné, zasklené izolačním dvojsklem. Vstupní dveře do bytu jsou protipožární s bezpečnostní třídou III, vedle vstupních dveří se nachází domácí telefon s možností videohovoru. Vstupní dveře do domu jsou vybaveny bezkontaktním přístupem na čip, celý komplex je zároveň hlídán kamerovým systémem. Parkovací stání jsou situována v podzemních podlažích, ze kterých se lze dostat výtahem přímo na patro bytu. Garážová vrata jsou vybavena elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním.

Fotografie bytu jsou pořízeny dne 12.09.20. Stavba probíhá bez problému dle plánu, v bytech se nyní pokládají parkety. Prohlídky jsou možné denně od 9h do 16h. Kolaudace proběhne v prosinci 12/2020.

Internal Features

  • Technická místnost

External Features

  • Balkon

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Michael Zima

  • 608 431 008

Rychlý kontakt

Do not fill this field in

Do not fill this field in

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy .