Bydlení u parku Košíře

18.490.000

Na Pomezí, Praha 5, Česko 50.0584565
2
1
1
Plocha: 97.5 m²

Moderní byt ve vyhledávané rezidenci a lokalitě

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v TOP rezidence Pomezí (KKCG), jež získala ocenění projekt roku 2021. Rezidence se v bezprostřední blízkosti parku Košíře. V klidné a vyhledávané lokalitě přímo u lesoparku Cibulka a přírodní rezervace Vidoule.

Bytová jednotka s balkónem je dispozice 3+kk (97,5 m2) a nabízí nádherný výhled na Prahu, který nebude již nikdy zastavěný!

Interiér tvoří moderně vybavená obývací část s designovým, kompletně vybaveným kuchyňským koutem zn. Highline.

Z obývací části je přímý vstup na balkón, na kterém je provedena příprava na markýzu. Dvě prostorné ložnice, koupelna s vanou, separátní toaleta, technická místnost a vstupní chodba nabízející dostatek místa na vyřešení úložného prostoru, vestavěných skříní/botníku.

Všechny pokoje mají velkoformátové okna, které dodávají dostatek světla a pocit vzdušnosti. Venkovní žaluzie na všech oknech jsou samozřejmostí. Ve větší ložnici je také prostor na vytvoření menší šatny.

Kvalitní dřevěná podlaha, bezfalcové dveře, rekuperace, možnost dokompletace na centrální klimatizovaný systém spli, inteligentní domácnost.

Byt má parkovací stání v podzemních garážích, ze kterého je přímý vstup do velkorysého sklepa.

Rezidence nabízí maximální soukromí a opravdový klid. Úžasné místo v Praze s výbornou dostupností a zároveň bez hluku aut a dopravních prostředků.

Skvělá příležitost ke koupi. Podobný byt dispozice 3+kk se v dané lokalitě již nenabízí.

Doporučuji jak pro vlastní bydlení, tak vhodné i na investici. Výnos z pronájmu cca 45.000,- Kč/měsíčně.

Rezidence je v blízkém dosahu občanské vybavenosti, stanice metra Jinonice, OC Nový Smíchov / Anděl, Waltrovka a Německého gymnázia.

10303

Internal Features

  • Technická místnost
  • Vybavení
  • Klimatizace

External Features

  • Balkon
  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají za 160.000 CZK / m2 až 180.000 CZK / m2, nejčastěji. Poptávka po bytech v Karlíně neustále převyšuje nabídku bytů, která je dost omezená. Věřte tomu, ze do 3 až 5 let zde překročí cena bytů 200.000 CZK / m2 !! Na rezidenci KAY RIVER LOFTS se to děje již nyní.
Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 5 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 10 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 15 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu.
Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Do roka vyroste lávka HOLKA, pro pěší a cyklisty, která propojí Karlín se Štvanicí a Holešovickou tržnicí. Navíc do budoucna zmizí hranice mezi Prahou 1 a Karlínem, po dostavbě projektu Zaha Hadid na Masarykově nádraží. Karlín je již nyní prémiová lokalit, ve které se skvěle žije a bydlí. Využijte našich 10 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Rádi pomůžeme i Vám nalézt šťastné místo pro život, jak Váš, tak vašich dětí, rodiny. Případně vhodný investiční byt, kontaktujte nás ...

Agent Details

MGR. PAVLA KADLECOVÁ

  • 608 560 921

Rychlý kontakt