Byt 1+kk v centru Karlína

6.800.000

Křižíkova, 186 00 Praha 8, Česko 50.0918972
1
1
Plocha: 33 m²

Byt 1+kk v centru Karlína

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v nově zkolaudovaném prémiovém rezidenčním projektu v srdci Karlína s názvem Dva Domy. Výhodou této rezidence je beze sporu nejen její poloha, a to přímo vedle Karlínského kostela.

Bytová jednotka o dispozici 1+kk, 33 m2 s malým balkonkem, která byla již v začátcích stavby navržena ve vysokém standardu. Bytová jednotka je vybavena ve vyšším standardu, dubová podlaha, klimatizací, rekuperací, francouzskými okny, telefonem, velkoformátovými obklady, kvalitními zařizovacími předměty, dřevěnou dubovou podlahou...

Dispozici bytu lze vybavit kuchyňskou linkou, obývacím prostorem a místem pro odpočinek. Denní část je oddělena od samostatné koupelny s wc, prostornou chodbou, kde je místo pro úložné skříně, šatník atd. Vytápění je s možností samostatné termoregulace v každé místnosti.

Byt bude od konce září vybaven a pronajat za 20.000,- +poplatky.

K bytu patří 1x sklep, parking lze dokoupit nebo pronajmout za 4.000 CZK.
K rezidenci patří příjemný vnitroblok a nový park pro rezidenty.
Energetická třída je B.

Popis lokality
Byt se nachází v prestižní rezidenci Dva Domy, která se nachází pár kroků od Karlínského kostela, kombinuje tak dosah přírody s výbornou dostupností do centra města za pár minut pěšky i metrem. Plná občanská vybavenost je zajištěna dynamickým rozvojem dané lokality.
Populární lokalita Karlína nabízí vše potřebné ke každodennímu životu - školky, školy, gymnázia, zdravotnická zařízení, nesčetné množství specializovaných obchodů, stylových kaváren, restaurací a gastro podniků. Perfektní dopravní dostupnost je zajištěna stanicí metra B – Křižíkova a množstvím tramvajových a autobusových linek v pěší vzdálenosti od domu.

11666

External Features

  • Balkon
  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají za 160.000 CZK / m2 až 180.000 CZK / m2, nejčastěji. Poptávka po bytech v Karlíně neustále převyšuje nabídku bytů, která je dost omezená. Věřte tomu, ze do 3 až 5 let zde překročí cena bytů 200.000 CZK / m2 !! Na rezidenci KAY RIVER LOFTS se to děje již nyní.
Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 5 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 10 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 15 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu.
Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Do roka vyroste lávka HOLKA, pro pěší a cyklisty, která propojí Karlín se Štvanicí a Holešovickou tržnicí. Navíc do budoucna zmizí hranice mezi Prahou 1 a Karlínem, po dostavbě projektu Zaha Hadid na Masarykově nádraží. Karlín je již nyní prémiová lokalit, ve které se skvěle žije a bydlí. Využijte našich 10 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Rádi pomůžeme i Vám nalézt šťastné místo pro život, jak Váš, tak vašich dětí, rodiny. Případně vhodný investiční byt, kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 720 238 442

Rychlý kontakt