DESIGNOVĚ ZAŘÍZENÝ DVOUPODLAŽNÍ MEZONET SE SAUNOU

Rohanské nábř. 657, 186 00 Karlín, Česko 50.094281
2
2
2
Plocha: 145.3 m²
B/T: 6 m²

Tento okouzlující rezidenční mezonet vlastní uchvacující výhled do japonské zahrady tak i na Karlínský kostel.

V prvním patře se nachází kuchyňská linka včetně veškerých spotřebičů značky Miele, v této plně vybavené kuchyni nechybí ani vinotéka a velký jídelní stůl pro společné obědy, které tvoří ten pravý domov a otevřený obývací prostor se vstup na balkon. Balkon je dostatečně velký pro pohodlné posezení a nabízí zmiňovaný výhled do rezidenční zahrady s vodními plochami. Nutno dodat, že balkon vlastní elektr. markýzu, tak i topicí jednotku a je tak vhodný pro celoroční užívání. Nelze opomenout i samostatnou toaletou, vhodnou zejména pro návštěvy. Ve spodním patře mezonetu se nachází dvě velmi světlé ložnice. Jednu lze využívat jako dětský pokoj, pracovnu nebo hostinský pokoj. Do hlavní ložnice bytu projdete prostornou chodbou, kde se nachází technická místnost, místnost pro pračku a sušičku a jedna ze dvou koupelen. V této koupelně se nachází osobní sauna pro zpříjemnění domácí relaxace a sprchový kout. Prostornou chodbu uzavírá master ložnice s en-suite koupelnou s vanou a toaletou. Ložnice má velkorysých 32m2 a vlastní romantický výhled na Karlínský kostel.

Byt je unikátní nejen svou rozlohou, ale i působivým vybavením na míru japonské značky Kenzo Home. V bytě je dostatek úložných prostor, které jsou vyřešeny vestavěnými skříněmi. Na velkoformátových oknech jsou samozřejmostí předokenní žaluzie na elektrické ovládání, v koupelnách podlahové topení. Ideálně zvolené dispozice bytu Vám zajistí absolutní soukromí a příjemné bydlení. K bytu náleží dvě hlídané garážové stání přímo v rezidenci.

OMLOUVÁME SE VÁM, tento byt je již prodaný.
Ale v naší privátní nabídce bytů, máme zajímavé byty, které neinzerujeme. Napište nám a my Vás s aktuální nabídkou bytů na prodej rádi seznámíme. Případně Vás zařadíme do databáze čekatelů na vhodný byt. A jakmile se byt objeví, ozveme se Vám ...
2314

Virtuální prohlídka

Internal Features

  • Technická místnost
  • Vybavení
  • Šatna

External Features

  • Balkon
  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají za 160.000 CZK / m2 až 180.000 CZK / m2, nejčastěji. Poptávka po bytech v Karlíně neustále převyšuje nabídku bytů, která je dost omezená. Věřte tomu, ze do 3 až 5 let zde překročí cena bytů 200.000 CZK / m2 !! Na rezidenci KAY RIVER LOFTS se to děje již nyní.
Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 5 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 10 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 15 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu.
Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Do roka vyroste lávka HOLKA, pro pěší a cyklisty, která propojí Karlín se Štvanicí a Holešovickou tržnicí. Navíc do budoucna zmizí hranice mezi Prahou 1 a Karlínem, po dostavbě projektu Zaha Hadid na Masarykově nádraží. Karlín je již nyní prémiová lokalit, ve které se skvěle žije a bydlí. Využijte našich 10 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Rádi pomůžeme i Vám nalézt šťastné místo pro život, jak Váš, tak vašich dětí, rodiny. Případně vhodný investiční byt, kontaktujte nás ...

Agent Details

Michael Zima

  • 608 431 008

Rychlý kontakt