DESIGNOVĚ ZAŘÍZENÝ DVOUPODLAŽNÍ MEZONET SE SAUNOU

22.250.000

Rohanské nábř. 657, 186 00 Karlín, Česko 50.094281
2
2
2
Plocha: 145.3 m²
B/T: 6 m²

Tento okouzlující rezidenční mezonet vlastní uchvacující výhled do japonské zahrady tak i na Karlínský kostel.

V prvním patře se nachází kuchyňská linka včetně veškerých spotřebičů značky Miele, v této plně vybavené kuchyni nechybí ani vinotéka a velký jídelní stůl pro společné obědy, které tvoří ten pravý domov a otevřený obývací prostor se vstup na balkon. Balkon je dostatečně velký pro pohodlné posezení a nabízí zmiňovaný výhled do rezidenční zahrady s vodními plochami. Nutno dodat, že balkon vlastní elektr. markýzu, tak i topicí jednotku a je tak vhodný pro celoroční užívání. Nelze opomenout i samostatnou toaletou, vhodnou zejména pro návštěvy. Ve spodním patře mezonetu se nachází dvě velmi světlé ložnice. Jednu lze využívat jako dětský pokoj, pracovnu nebo hostinský pokoj. Do hlavní ložnice bytu projdete prostornou chodbou, kde se nachází technická místnost, místnost pro pračku a sušičku a jedna ze dvou koupelen. V této koupelně se nachází osobní sauna pro zpříjemnění domácí relaxace a sprchový kout. Prostornou chodbu uzavírá master ložnice s en-suite koupelnou s vanou a toaletou. Ložnice má velkorysých 32m2 a vlastní romantický výhled na Karlínský kostel.

Byt je unikátní nejen svou rozlohou, ale i působivým vybavením na míru japonské značky Kenzo Home. V bytě je dostatek úložných prostor, které jsou vyřešeny vestavěnými skříněmi. Na velkoformátových oknech jsou samozřejmostí předokenní žaluzie na elektrické ovládání, v koupelnách podlahové topení. Ideálně zvolené dispozice bytu Vám zajistí absolutní soukromí a příjemné bydlení. K bytu náleží dvě hlídané garážové stání přímo v rezidenci.

Virtuální prohlídka

Internal Features

  • Technická místnost
  • Vybavení
  • Šatna

External Features

  • Balkon
  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Michael Zima

  • 608 431 008

Rychlý kontakt