Mezonetové bydlení s terasou

8.999.999

Korunovační 904/7, 170 00 Praha 7-Bubeneč, Česko 50.1006156
1
1
Plocha: 76 m²
B/T: 20 m²

Mezonetové bydlení s terasou

Představuji Vám zcela nový zajímavě řešený projekt v podobě samostatného domu o třech bytových jednotkách. Jde o stavbu, která se nachází v bezpečné zahradě činžového domu na rozhraní atraktivní lokality Praha Letná a Bubeneč.

Byty v podobě mezonetu o dispozici 2x 2+kk a 3+kk, jsou provedeny ve vysokém standardu. Každý mezonet vlastní svou předzahrádku i terasu. (lze využít i střechu)

 

Luxusním standardem jsou myšleny např. italské mramorové dlažby, značková sanita, masivní dubová podlaha, designový smart termostat pro regulaci tepla, podlahy vyhřívané Nano infra technologií, velká třívrstvá okna atd …. K domu vede vchod skrz uzavřený, tedy bezpečný, průjezd příslušného bytové domu Korunovační 11, který byl nedávno nákladně rekonstruován.

U každého bytu je myšleno na dostatek místa, světla, tak i komfortu.

Jako zdroj tepla je využito Nano infra podlahové topení, které je zavedeno už od předsíně. Šetří tak místo a udržuje teplo po celém podlaží. Dům je situován v zahradě jiného domu, avšak světlo zde neschází. To je vyřešeno velkými třívrstvými okny, světlíky a světlovody ze střechy do každé místnosti.

Energetická náročnost budovy: třída B – velmi úsporná

Jde o velmi netradiční a moderní bydlení. Vhodné jak pro rodinu/pár/jednotlivce ale i sídlo firmy v žádané lokalitě.

 

Okolí:

V okolí domu jsou veškeré potřebné služby a občanská vybavenost. Hned před vchodem zastávka MHD, za rohem mateřské školky, v ulici potraviny, restaurace, kavárny, divadlo. Parkovat lze na ulici, případně o ulici dál se nachází kryté parkoviště. Samozřejmostí je pár m vzdálený park Letenské sady, letní kino, zámeček, hřiště a také Letenský tunel, díky kterému jste v centru za 10min.

 

Informační video - Lofty Letná

Internal Features

  • Vybavení

External Features

  • Terasa

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 774 456 066

Rychlý kontakt