Nový byt 2+kk s parkovacím stáním

32.000

1
1
1

Byt v novostavbě

Nabízíme k pronájmu KOMPLETNĚ VYBAVENÝ byt dispozice 2+kk v poslední etapě projektu Port Karolína. Nový, velmi světlý byt bude kompletně moderně vybavený a nabízí se k pronájmu včetně parkovacího stání a sklepa. Byt disponuje vstupní chodbou, obývací + jídelní částí kuchyňským koutem a vstupem na zastřešenou lodžii. Byt má jednu ložnici, technickou místnost, koupelnu s prostorným sprchovým koutem a toaletu. V bytě jsou nadstandardní dveře, kvalitní podlaha, předokenní žaluzie.

íky poloze této rezidence má každý její obyvatel možnost bydlení v přírodě a přitom v centru.

 

Karlín je v centru veškerého dění jak kulturního, gastronomického tak sportovního a zajišťuje plnou občanskou vybavenost a pestrobarevnou škálu služeb, jak soukromého rázu jako jsou restaurace, kavárny, kadeřnictví, wellness aj. tak veřejného, kam lze zařadit místní školy, úřady, pošty, banky a jiné. V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází tramvajové a autobusové zastávky a o pár metrů dál metro se stanicí Křižíkova.

12616

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají za 160.000 CZK / m2 až 180.000 CZK / m2, nejčastěji. Poptávka po bytech v Karlíně neustále převyšuje nabídku bytů, která je dost omezená. Věřte tomu, ze do 3 až 5 let zde překročí cena bytů 200.000 CZK / m2 !! Na rezidenci KAY RIVER LOFTS se to děje již nyní.
Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 5 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 10 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 15 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu.
Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Do roka vyroste lávka HOLKA, pro pěší a cyklisty, která propojí Karlín se Štvanicí a Holešovickou tržnicí. Navíc do budoucna zmizí hranice mezi Prahou 1 a Karlínem, po dostavbě projektu Zaha Hadid na Masarykově nádraží. Karlín je již nyní prémiová lokalit, ve které se skvěle žije a bydlí. Využijte našich 10 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Rádi pomůžeme i Vám nalézt šťastné místo pro život, jak Váš, tak vašich dětí, rodiny. Případně vhodný investiční byt, kontaktujte nás ...

Agent Details

MGR. PAVLA KADLECOVÁ

  • 608 560 921

Rychlý kontakt