Nový byt 2+kk s teráskou- Rohan City

9.761.000

Rohanské nábř., Praha 8, Česko 50.0954633
1
1
Plocha: 59.1 m²
B/T: 5.3 m²
Mls# B6..04.5.

Nový byt 2+kk s teráskou- Rohan City

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt 2+kk, v první etapě nově vznikajícího bytového projektu Rohan City v budově DIAMANT Karlín.
Všechny byty na této nově vznikající rezidenci vlastní terasu/balkon/předzahrádku …

Tedy v projektu Rohan City bude maximální počet bytů, které budou disponovat výhledy do stávající zeleně karlínského břehu Vltavy a nově vznikajících rezidenčních parků. …
V rámci standardního vybavení (tedy bez příplatku) máte možnost vybírat z několika variant možných řešení vašeho nového bytu.

Parkování bude řešeno v podzemním garážích, které budou umístěny pod každou budovou.

Parkovací stání lze dokoupit za 570.000 CZK.

V ceně bytu je již zahrnut 1x sklep, který bude rovněž umístěn v podzemních patrech.

Kolaudace první etapy Rohan City je určena na 9/2023. Druhá etapa se začne stavět za cca 4 až 6 let.
Jde tak o investici, která Vám už nyní zajistí ochranu před rostoucí inflací.

Zároveň nám roste i průměrná cena nemovitostí v Praze, tudíž je výhodnější vlastnit byt, než peníze na vašem bank. účtu.
Rovněž jde o byty vhodné jak na bydlení, tak investici.
Byt je tzv jistota v této nejisté době.

Splátkový kalendář Rohan City:
1) Rezervační smlouva – 100.000 CZK, platba po podpisu
2) Budoucí kupní smlouva – 20% ceny bytu, platba po podpisu
3) Dokončení hrubé stavby 12/2022 – 30% ceny bytu
4) Kupní smlouva, s kolaudací 9/2023 – 50% ceny bytu
Platby 3 + 4 lze uhradit hypotékou (80%), platby 1 + 2 v hotovosti ...

V případě dřívějšího splacení možná SLEVA !
Jsme smluvním partnerem developera, a tak ceny máme stejné.

Neváhejte nás pro více informací kontaktovat.

O projektu:
Součástí výstavby první etapy projektu Rohan City jsou 4 bytové domy ve dvou různých sekcích označených jako Riviéra Karlín a Diamanty Karlín.
Na obou domech DIAMANT Karlín je patrný rukopis uznávané architektky a designérky Evy Jiřičné, členky Royal Academy of Arts, jejíž práce je ověnčená řadou úspěchů ve světě.

Jedná se o dva bytové domy s označením B5 a B6. Tvar diamantu využívá lokálních podmínek tak, aby žádné byty nebyly orientované pouze na sever a aby si budovy vzájemně nestínily.
Domy zaujmou nejen tvarem, poskytnou svým obyvatelům veškeré výhody jedné z nejpopulárnějších čtvrtí Prahy.

Bytový komplex bude mít charakter městských domů, jenž vychází z tradic Karlína. Kombinuje vysoký standard moderního bydlení s atmosférou rodinné lokality. Uliční prostor zpříjemní velkoryse řešené zelené plochy. Navíc rezidentům bude přístupná soukromá zahrada, aby i uvnitř živé městské čtvrti vždy našli klidné prostředí pro odpočinek.

V blízkosti domu vznikne i nové, bohatě vybavené dětské hřiště. Zároveň s projektem Rohan City, vznikne nový park mezi cyklostezkou a řekou. Hlavní město Prahy zde počítá se zvelebením území mezi řekou a stezkou, z kterého vznikne relaxační a rekreační zóna.

Libí se Vám uvedený projekt a nenacházíte to co hledáte?
Máme zde na výběr více bytů …
Kontaktujte nás, poradíme a najdeme Vám ten pravý byt …
Využijte naší 8 leté zkušenosti ve svůj prospěch!

External Features

  • Terasa
  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 774 456 066

Rychlý kontakt