River Diamond 3+kk s balkonem do japonské zahrady

18.700.000

Rohanské nábř., Praha 8, Česko 50.0954633
2
2
1
Plocha: 120 m²
B/T: 7.5 m²

River Diamond 3+kk s balkonem do japonské zahrady

Nabízíme Vám prostorný byt 3+kk 120m2 s balkonem do japonské zahrady, 1x parkovacím stáním a 1x sklepem.

Byt Vám dokážeme na míru rekonstruovat či zařídit a pronajmou s výnosem cca 45.000 CZK + poplatky

Jedná se o dispozičně velmi dobře řešený rezidenční byt v srdci Karlína. Byt se skládá z velkorysé obývací místnosti, kde se nachází kuchyň s kuchyňským pultem, komora či technická místnost a velký obývací kout se vstupem na prostorný balkon s výhledem do japonské zahrady. Díky zahradě je zde zajištěno dostatek klidu a soukromí. Samozřejmostí je oddělené wc pro hosty s předsíňkou.
Z druhé strany bytu se nachází dvě velké ložnice, každá se svou koupelnou oddělené ložnicovou halou s dostatkem úložných prostor.

Jde o bezstarostné bydlení na rezidenci River Diamond, která disponuje recepcí, ostrahou, službami a plným servisem v atraktivní lokalitě Karlína. V dosahu golfového hřiště, veškerého občanského vybavení atd. Bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.

Disponujeme rovněž privátní nabídkou bytů, kterou Vám rádi zašleme.

7512

Internal Features

  • Technická místnost

External Features

  • Balkon
  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají za 160.000 CZK / m2 až 180.000 CZK / m2, nejčastěji. Poptávka po bytech v Karlíně neustále převyšuje nabídku bytů, která je dost omezená. Věřte tomu, ze do 3 až 5 let zde překročí cena bytů 200.000 CZK / m2 !! Na rezidenci KAY RIVER LOFTS se to děje již nyní.
Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 5 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 10 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 15 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu.
Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Do roka vyroste lávka HOLKA, pro pěší a cyklisty, která propojí Karlín se Štvanicí a Holešovickou tržnicí. Navíc do budoucna zmizí hranice mezi Prahou 1 a Karlínem, po dostavbě projektu Zaha Hadid na Masarykově nádraží. Karlín je již nyní prémiová lokalit, ve které se skvěle žije a bydlí. Využijte našich 10 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Rádi pomůžeme i Vám nalézt šťastné místo pro život, jak Váš, tak vašich dětí, rodiny. Případně vhodný investiční byt, kontaktujte nás ...

Agent Details

MICHAEL ZIMA

Rychlý kontakt