Karolína Plazza II

Adresa
Sokolovská, 186 00 Praha 8-Karlín
Realizace
2018 – 12/20
Počet bytů
68
Veřejná doprava u rezidence
tramvajové stanice (Křižíkova, č. linky 3, 8, 24 a 92)
metro B Křižíkova

Dnešní pražský Karlín je velmi populární a vyhledávanou lokalitou, která prošla zásadní proměnou k dobrému. Díky své jedinečné poloze v centru Prahy je ideálním řešením pro život, ale i investici. Vznikl zde projekt Karolina Plazza II, který je tvořen vícepodlažními domy, u nichž se kladl důmysl na citlivé zasazení do stávající klasické zástavby pražských činžovních domů. Díky tomu je zde možné nalézt příjemné rezidenční bydlení, výbornou dopravní dostupnost a komfortní vybavenost.

Karolina Plazza II poblíž rohu ulic Křižíkova a Šaldova navazuje na rezidenci Karolina Plazza I a tvoří jí celkem čtyři domy, ve kterých se nachází 68 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk s terasami na střeše, které obyvatelům zpříjemňují bydlení v centru.  Povrch podlah v bytech tvoří keramická dlažba a plovoucí laminátová podlaha, terasy, balkony a lodžie jsou z betonové dlažby. Byty jsou vybaveny domácím telefonem s možností videohovoru. Okna, balkónové dveře a prosklené stěny v obvodových konstrukcích jsou dřevěné a zaskleněné izolačním dvojsklem. Vstupní dveře do rezidence jsou pro bezpečný pocit obyvatelů vybaveny bezkontaktním přístupem na čip a celý objekt je hlídán kamerovým systémem. V prvním podlaží domu se nachází průchozí pasáž s obchodními prostory (wellness a spa, fitness, restaurace, salon krásy, kavárny, supermarket Lidl aj.), druhé podlaží slouží kancelářím a od třetího podlaží nahoru je rezidenční bydlení. Obyvatelům je k dispozici zelený vnitroblok komplexu, který je další neobvyklou možností, jak trávit svůj volný čas na čerstvém vzduchu v srdci velkoměsta. Tento vnitroblok zároveň propojuje známé ulice Křižíkova a Sokolovská. Parkovací stání jsou situována v podzemních podlažích a znamenají komfort parkování přímo v centru. Zde se nachází i myčka aut. Garážová vrata jsou vybavena elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním.

Rezidence je výborně dostupná nejen automobilem, ale i městskou hromadnou dopravou. Před rezidencí se nachází tramvajová zastávka za rohem stanice metra B “Křižíkova“ čímž je zaručena rychlá dosažitelnost centra města. Autobusové nádraží Florenc a Hlavní nádraží jsou v dostupnosti několika minut. Cesty autem usnadňuje snadný nájezd na magistrálu. Lokalita sama o sobě nabízí kompletní občanskou vybavenost. Obchody různého typu, volnočasové aktivity, sportovní a kulturní vyžití ve formě památek, koncertních sálů a divadel, ale i gurmán si přijde na své díky pestrobarevnému výběru chutí a vůní ve zdejších restauracích.