Mezonetové bydlení s terasou

Představuji Vám zcela nový zajímavě řešený projekt v podobě samostatného domu o třech bytových jednotkách. Jde o stavbu, která se nachází v bezpečné zahradě činžového domu na rozhraní atraktivní lokality Praha Letná a Bubeneč.

Byty v podobě mezonetu o dispozici 2x 2+kk a 3+kk, jsou provedeny ve vysokém standardu. Každý mezonet vlastní svou předzahrádku i terasu. (lze využít i střechu)

 

Luxusním standardem jsou myšleny např. italské mramorové dlažby, značková sanita, masivní dubová podlaha, designový smart termostat pro regulaci tepla, podlahy vyhřívané Nano infra technologií, velká třívrstvá okna atd …. K domu vede vchod skrz uzavřený, tedy bezpečný, průjezd příslušného bytové domu Korunovační 11, který byl nedávno nákladně rekonstruován.

U každého bytu je myšleno na dostatek místa, světla, tak i komfortu.

Jako zdroj tepla je využito Nano infra podlahové topení, které je zavedeno už od předsíně. Šetří tak místo a udržuje teplo po celém podlaží. Dům je situován v zahradě jiného domu, avšak světlo zde neschází. To je vyřešeno velkými třívrstvými okny, světlíky a světlovody ze střechy do každé místnosti.

Energetická náročnost budovy: třída B – velmi úsporná

Jde o velmi netradiční a moderní bydlení. Vhodné jak pro rodinu/pár/jednotlivce ale i sídlo firmy v žádané lokalitě.

 

Okolí:

V okolí domu jsou veškeré potřebné služby a občanská vybavenost. Hned před vchodem zastávka MHD, za rohem mateřské školky, v ulici potraviny, restaurace, kavárny, divadlo. Parkovat lze na ulici, případně o ulici dál se nachází kryté parkoviště. Samozřejmostí je pár m vzdálený park Letenské sady, letní kino, zámeček, hřiště a také Letenský tunel, díky kterému jste v centru za 10min.