Investiční 1+kk Praha, Karlín

V prodeji byt o dispozici 1+kk a velikosti 37 m2 + sklep.

Nemovitost se nachází v projektu Port Karolina, jenž stojí na břehu řeky Vltavy.
Od řeky odděluje rezidenci zelený park, cyklostezka a následně další park. Tedy jde o klidnou lokalitu v pražském Karlíně.
Byt se nachází v prvním podlaží, okna jsou orientována do vnitřního parku rezidence. V bytě je kuchyňská linka, prostorná chodba a v koupelně vana.

Vhodné na investici, lze následně pronajmout nebo využít ke krátkodobému pronájmu. Vše dokážeme zařídit.
K bytu taktéž náleží 1x sklep.

Nově zkolaudovaný byt 3+kk se zahradou

V prodeji nově zkolaudovaný byt 3+kk se zahradou na nové části rezidenci Port Karolina, v pražském Karlíně na oblíbeném břehu řeky Vltavy.

Byt o dispozici 3+kk v rozměrech 86m2, prošel nyní kolaudací a nákladnými klientskými změnami. V celém bytě je položena mramorová podlaha, podlahové vytápění, elektronické žaluzie, klimatizace atd. V denní části je příprava pro kuchyňský kout, vstupní hala je dostatečně prostorná, koupelna s vanou, samostatné wc, úložná komora např pro pračku a sušičku. V druhé části bytu jsou dva velké pokoje, lze využít jako ložnice, ložnici a pracovnu, pokoj pro hosty… Z obou částí je přístup na zahradu, která má dohromady 170m2, byt je orientován na severní, tak i jižní stranu. Byt je orientován denní částí do vnitrobloku a odpočinkovou k pěší stezce. Byt je rovněž vhodný jako sídlo firmy. K bytu patří 1x parkovací stání v rezidenčních garážích a 1x sklep tamtéž.

CENA K JEDNÁNÍ