Nový byt 2+kk s parkovacím stáním

Nabízíme k pronájmu KOMPLETNĚ VYBAVENÝ byt dispozice 2+kk v poslední etapě projektu Port Karolína. Nový, velmi světlý byt bude kompletně moderně vybavený a nabízí se k pronájmu včetně parkovacího stání a sklepa. Byt disponuje vstupní chodbou, obývací + jídelní částí kuchyňským koutem a vstupem na zastřešenou lodžii. Byt má jednu ložnici, technickou místnost, koupelnu s prostorným sprchovým koutem a toaletu. V bytě jsou nadstandardní dveře, kvalitní podlaha, předokenní žaluzie.

íky poloze této rezidence má každý její obyvatel možnost bydlení v přírodě a přitom v centru.

 

Karlín je v centru veškerého dění jak kulturního, gastronomického tak sportovního a zajišťuje plnou občanskou vybavenost a pestrobarevnou škálu služeb, jak soukromého rázu jako jsou restaurace, kavárny, kadeřnictví, wellness aj. tak veřejného, kam lze zařadit místní školy, úřady, pošty, banky a jiné. V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází tramvajové a autobusové zastávky a o pár metrů dál metro se stanicí Křižíkova.

2+kk ve 4.patře novostavby Port Karolína

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku dispozice 2+kk ve 4.patře novostavby Port Karolína. Byt má 60m2 a nabízí se k pronájmu částečně vybavený nábytkem na míru. Disponuje velmi světlým a prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Kuchyňská linka je vč.všech elektrospotřebičů. Ložnice má velkou vestavěnou skříň s manželskou postelí. Ve vstupní chodbě je skříň na kabáty a botník. Dále má byt technickou místnost/komoru, separátní toaletu a koupelnu s vanou. K bytu náleží garážové stání.

Krásné bydlení v atraktivní lokalitě Karlín, golfového hřiště, v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.

Byt 2+kk v rezidenci Port Karolina na břehu Vltavy

Máme pro Vás zcela nový rezidenční byt v nejžádanějších rozměrech 2+kk. Jde o byt, který se nachází v novém komplexu Port Karolina, který zdobí přímo břeh řeky Vltavy v Karlíně.

Samotný byt má 60 m², je zcela nový a vlastní i balkon, který má 6 m ², ten je orientován do rezidenčního parku a tak zaručuje dostatek světla a klidu. Dispozice bytu je tvořena obývací místností s možností kuchyňského koutu a vstupem na balkon. Dále je zde koupelna vybavena vanou, samostatné wc s umyvadlem a dostatečně velká technická místnost pro sušičku i pračku. Samozřejmostí je  prostorná ložnice s výhledem do zeleně břehu Vltavy. Další výhodou bytu, kromě jeho rozměru, je jeho orientace jak na sever tak na jih. Pokud budete chtít, byt dokážeme vybavit dle vašich požadavků, na míru, taktéž dokážeme byt pronajmout a zajistit Vám tak výnos kolem 25.000 CZK + poplatky.

Uvedená cena nezahrnuje parkovací stání, to lze zakoupit přímo v rezidenční garáži.

Jde o ideální lokalitu jak pro život, tak pro investici, v širším centru Prahy, které Vám zaručí perfektní dostupnost veškeré dopravy i služeb.

Nové 2+kk s předzahrádkou na Rohanském nábřeží

Nabízíme úplně nový slunný byt 2+kk na žádaném pražském Karlíně. Byt 60,4m2 prostorný s dvěma předzahrádkami o rozloze 117,8m2 v 1NP úplně nového rezidenčního komplexu Port Karolina 4. K bytu rovněž náleží 1x parking a 1x sklep.

Byt Vám dokážeme zařídit na míru a následně pronajmout za cca 30.000 CZK .

Jde o úplně nový byt v atraktivní lokalitě, jenž bude vhodnou volbou jak pro investici, tak pro své bydlení s možností posezením a aktivit na zahradě.
Byt je 60,4m2 velký a díky velkým oknům příjemně prosvětlený, hlavní místností je zde obývací prostor s přípravou pro kuchyň, v chodbě je místo pro úložné skříně, koupelna s vanou, samostatné wc, ložnice orientována na sever ke stezce a řece.
Parking a sklep se nachází v hlídaných rezidenčních garážích, které jsou přístupné na čip.

Jde o velmi hezké bydlení v atraktivní a žádané lokalitě Prahy.

Karlín je živou čtvrtí, která kvete do krásy. Do rekonstruovaných továren se stěhují přední české i zahraniční firmy, ošuntělé obchůdky nahrazují bistra a luxusní kavárny. Karlín se tak stává vyhledávanou a velmi atraktivní adresou.