Prostorný byt dispozice 2+kk v rezidenci River Diamond

12.999.000

Rohanské nábř. 657/7, Karlín, 187 00 Praha-Praha 8, Česko 50.0942678
1
1
1

Zrekonstruovaný byt 2+kk

Na oblibene rezidenci RIVER DIAMOND v Karline, nabizime vkusne zrekonstruovany byt 2kk, o velkolepe podlahove plose 80 m2. Byt je kompletne zarizeny, rekonstrukce a vybaveni bytu vyslo na milion korun !! V byte naleznete kvalitní kuchynskou linku, se spizirnou. Prostorny obyvaci pokoj, s benatskymi stuky a podhledy na strope. Potesi Vas i velka loznice s dostatkem ulozneho prostoru, moznosti vybudovani satny. Nechybi kouzi parkovaci pelna s vanou, zachod pro navstevy. K bytu nalezi parkovaci stani, ktere samo o sobe ma dnes jiz hodnotu milion korun a je v cene. Pokud chcete byt s najemnikem, vynosem z pronajmu. Lze pronajmout za cca 28.000,- Kč + poplatky. Byt je diky tomu naprosto idealni investici v nejiste dobe. At uz v byte budete bydlet nebo ho vyhodne pronajimat, do budoucna na nem vydelate ...

Samotna rezidence RIVER DIAMOND nabizi japonskou zahradu ve svem vnitrobloku. Nonstop recepci, parking pro hosty. A radu dalsich sluzeb, ktere Vam zprijemni bydleni. V sirsim centru Prahy, v dynamicky rostoucim Karline, s perfektni dostupnosti veskerych sluzeb a dopravy, metro, tramvaj, aj.

Pri rychlem jednani, podpisu rezervacni smlouvy a slozeni zalohy, atraktivni sleva z prodejni ceny bytu ...

Prijdte na prohlidku, budete prijemne prekvapeni stavem, kvalitou a prostornosti bytu ...

V nabidce mame celkem 15 bytu v Karline na prodej, urcite si vyberete ten Vas ...

12020

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají za 160.000 CZK / m2 až 180.000 CZK / m2, nejčastěji. Poptávka po bytech v Karlíně neustále převyšuje nabídku bytů, která je dost omezená. Věřte tomu, ze do 3 až 5 let zde překročí cena bytů 200.000 CZK / m2 !! Na rezidenci KAY RIVER LOFTS se to děje již nyní.
Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 5 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 10 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 15 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu.
Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Do roka vyroste lávka HOLKA, pro pěší a cyklisty, která propojí Karlín se Štvanicí a Holešovickou tržnicí. Navíc do budoucna zmizí hranice mezi Prahou 1 a Karlínem, po dostavbě projektu Zaha Hadid na Masarykově nádraží. Karlín je již nyní prémiová lokalit, ve které se skvěle žije a bydlí. Využijte našich 10 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Rádi pomůžeme i Vám nalézt šťastné místo pro život, jak Váš, tak vašich dětí, rodiny. Případně vhodný investiční byt, kontaktujte nás ...

Agent Details

MICHAEL ZIMA

Rychlý kontakt