Dva Domy

Adresa: 682/, Křižíkova 148/34, 186 00 Praha 8-Karlín

Realizace: 2022

Počet bytů: 112

Veřejná doprava u rezidence: tramvajové stanice (Křižíkova, č. linky 3, 8, 24 a 92), metro B Křižíkova

Dva Domy je nový projekt s celkem 112 bytových jednotek v duchu vysokého standardu. Rezidence je zasazená do živé rezidenční čtvrti Prahy 8 a tvoří jí dva rezidenční domy. První je orientován do ulice Křižíkova, druhý nabídne pohled z bytů na vnitřní klidný park a Vítkov.

Dva Domy nabízejí celkem 112 prostorných moderních bytů, od útulných 1+kk a 2+kk až po rodinné 3+kk nebo velkorysé dvoupatrové duplexy a výjimečný střešní penthouse. Byty jsou navrženy ve vysokém standardu, většina disponuje balkony nebo terasami. Pro nejnáročnější rezidenty je určen zmiňovaný střešní penthouse s velkorysou podlahovou plochou 190 m². Různorodost půdorysů bytů tvoří neotřelou nabídku. Přináší nově definovanou kvalitu a životní styl. Za vizuální stránkou rezidenčního projektu Dva domy je podepsáno slovinské studio Bevk Perović Arhitekti. Jeho návrh je elegantní a nadčasový, přesně pro moderní a stylové bydlení.

Rezidence je výborně dostupná nejen automobilem, ale i městskou hromadnou dopravou. O pár ulic dál se nachází tramvajová zastávka za rohem stanice metra B “Křižíkova“ čímž je zaručena rychlá dosažitelnost centra města. Autobusové nádraží Florenc a Hlavní nádraží jsou v dostupnosti několika minut. Cesty autem usnadňuje snadný nájezd na magistrálu. Lokalita sama o sobě nabízí kompletní občanskou vybavenost. Obchody různého typu, volnočasové aktivity, sportovní a kulturní vyžití ve formě památek, koncertních sálů a divadel, ale i gurmán si přijde na své díky pestrobarevnému výběru chutí a vůní ve zdejších restauracích a bister.