Karolína Plaza – nový byt 3kk

Nabízíme Vám nádherný byt 3kk, umístěný v  8. patře rezidence KAROLÍNA PLAZZA. Byt je kompletně vybavený novým, moderním nábytkem. Disponuje velkým kuchyňským koutem, jídelním koutem a z obývací části je vstup na balkón s příjemným posezením. Byt se také skládá ze vstupní chodby s šatnou, dvou ložnic, koupelny se sprchovým koutem (+ pračka se sušičkou), separátní toalety a technické místnosti. V ceně bytu je sklep a parkovací stání.

Rezidence KAROLÍNA PLAZZA v blízkosti metra KŘIŽÍKOVA, před rezidencí je tramvajová zastávka a uvnitř rezidence naleznete obchodní pasáž, propojující oblibené ulice, Sokolovskou s Krizikovou.

Zařízený byt 1+kk s vybavením na míru v centru Karlína

Exkluzivně Vám nabízíme rezidenční byt 1+kk, který je zařízen vybavením na míru v hodnotě 350.000 CZK.

K prodeji máme tyto bytové jednotky celkem 2, jsou stejného vybavení, liší se pouze barvou kuchyňského koutu. (v černém provedení nebo v bílém)

Byt se sestává z vstupní chodby, obývací místnosti jenž přechází do plně vybavené kuchyňské linky a z koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou. Výhled z obývacího pokoje je orientován do klidného vnitrobloku, orientace tak zaručuje klid při práci i spánku. Tento byt je výhodný také jako investice, jelikož už nyní je pronajat za cca 15.000 CZK/měsíc + poplatky a nachází se v centru Karlína, kde ceny bytů a pronájmů stoupají. Pro větší komfort, může budoucí majitel zakoupit k bytu parkovací stání přímo na rezidenci.

Byt 3kk s velkým kuchyňským koutem

Nabízíme Vám zcela vyjimečný byt 3kk, umístěnýv 7. patře rezidence KAROLÍNA PLAZZA. Byt o velikosti 86,4 m2 bytové plochy, s 8 m2 balkonem. Byt se skládá z prostorné vstupní chodby, dvou ložnic. Byt disponuje vetší koupelnou jak s vanou, tak i sprchovým koutem (pračka a sušička) a toaleta. Obývací pokoj s velkým kuchyňským koutem umožňuje vstup na balkón s výhledem na Prahu. Byt se pronajímá kompletně – nově vybavený, s dostatkem uložného prostoru. V ceně bytu je parkovací stání a sklep.

Byt 3kk s terasou a výhledem na Prahu PRONAJATO!!!

Nabízíme Vám zcela nádherný byt 3kk, umístěný v posledním – 9. patře rezidence KAROLÍNA PLAZZA. Byt o velikosti 95,6 m2 bytové plochy, s 18m2 terasou. Byt, který je kompletně vybavený moderním nábytkem se skládá z prostorné vstupní chodby, dvou ložnic (hlavní ložnice s velkou manželskou postelí a druhý pokoj s rozkládací pohovkou. Z obývacího pokoje je vstup na vetší terasu s nádherným výhledem na Prahu.  V ceně bytu je sklep a parkovací stání.

Rezidence KAROLÍNA PLAZZA v blízkosti metra KŘIŽÍKOVA, před rezidencí je tramvajová zastávka a uvnitř rezidence naleznete obchodní pasáž, propojující oblibené ulice, Sokolovskou s Krizikovou.

Bydlení přímo v srdci Karlína – rezidenční byt 3+kk s balkonem

 Dispozice tohoto slunného bytu je rozdělena na denní část a odpočinkovou část. Denní část je tvořena velkou vzdušnou místností, kde je situována kuchyňská linka s jídelnou a obývací kout. Kuchyň je plně vybavena moderními spotřebiči, tak i jídelna a obývací kout. Místnost je orientovaná do vnitrobloku a je velmi a příjemně prosvětlená díky velkým oknům a přístupu na balkon, který má přes 6m² a zaručuje tak pohodové posezení nad ranní kávou, místo pro vlastní zahrádku nebo grilování s přáteli. Odpočinková část bytu je rozdělena do dvou místností, které představují ložnice nebo zde lze vybudovat pracovnu, dětský pokoj, velkou šatnu aj. Pokoje jsou rovněž orientované do vnitrobloku a tak zaručují klid při práci a klidný spánek. Mezi denní částí a odpočinkovou je samostatné wc, koupelna a praktická technická komora. K bytu náleží 1x parkovací stání a 1x sklep.

Povrch podlah v bytech tvoří keramická dlažba a plovoucí laminátová podlaha, balkony jsou z betonové dlažby. Okna, balkónové dveře a prosklené stěny v obvodových konstrukcích jsou dřevěné, zasklené izolačním dvojsklem. Vstupní dveře do bytu jsou protipožární a bezpečnostní. Vstupní dveře do domu jsou vybaveny bezkontaktním přístupem na čip, celý komplex je zároveň hlídán kamerovým systémem. Parkovací stání jsou situována v podzemních podlažích, ze kterých se lze dostat výtahem přímo na patro bytu. Garážová vrata jsou vybavena elektrickým pohonem na dálkové ovládání.