Designový byt 4+kk s balkonem a výhledem na romantický Vítkov a Karlínský kostel

23.999.000

Křižíkova, 186 00 Praha 8-Karlín, Česko 50.0918972
3
2
2
Plocha: 118 m²
B/T: 13 m²

Designový byt 4+kk s balkonem a výhledem na romantický Vítkov a Karlínský kostel

Byt 4kk s balkónem v 7. NP o velikosti 118m2 + 13,5m2 balkón s výhledem na romantický Vítkov a Karlínský kostel.

Prostorná chodba s velkými skříněmi a botníkem na míru, dětský pokoj, pracovna (využitelný také jako pokoj pro hosty nebo druhý dětský pokoj), samostatné WC s malým umyvadlem a s úložným prostorem, koupelna s velkou rohovou vanou umyvadlem a 2v1 pračkou a sušičkou.
Dále navazuje kuchyň s obývacím pokojem. Kuchyň je vybavena vestavnými spotřebiči Gorenje, dotyková trouba a mikrovlnná trouba z limitované kolekce návrháře Phillippe Starck. Skříňky na dotyk a elektrické pojezdy. Celá kuchyně s ostrůvkem je v matném šedém laku i uvnitř skříněk, velmi kvalitní kompozitová deska, granitový dřez, baterie s filtrem na pitnou vodu. Ostrůvek s barovými židlemi, designový jídelní stůl z tvrzeného skla. Velká sedací pohovka (rozkládací + úložný prostor) - imitace semišové kůže, masivní konferenční stolek z akáciového kmene. ¨

Dominantou obývacího pokoje je 4-vrstvá metalická cementová stěrka na stěně za TV. Televizní nábytek ladí k kuchyňskému nábytku na míru.
Za obývacím pokojem je ložnice se soukromou koupelnou s walk in sprchovým koutem, WC a dvoj umyvadlem. Šatna s otevřeným šatnovým nábytkem až ke stropu.
Celý být je vybaven velkoformátovou dlažbou - v koupelnách v kombinaci se skleněnou mozaikou a epoxidovou stěrkou, v pokojích dřevěná podlaha, interierové dveře z kvalitního masivu. V oknech jsou žaluzie, v místnostech na jižní stranu (obývací pokoj, ložnice) jsou elektrické rolety a klimatizace. Balkón je průchozí francouzskými okny z obývacího pokoje i ložnice.
K bytu náleží sklep a 2x parkovací stání přímo v rezidenci. V rezidence je rovněž zařízené parkování pro návštěvy a ruční myčka aut.

OMLOUVÁME SE VÁM, tento byt je již prodaný.
Ale v naší privátní nabídce bytů, máme zajímavé byty, které neinzerujeme. Napište nám a my Vás s aktuální nabídkou bytů na prodej rádi seznámíme. Případně Vás zařadíme do databáze čekatelů na vhodný byt. A jakmile se byt objeví, ozveme se Vám ...
14927

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají za 160.000 CZK / m2 až 180.000 CZK / m2, nejčastěji. Poptávka po bytech v Karlíně neustále převyšuje nabídku bytů, která je dost omezená. Věřte tomu, ze do 3 až 5 let zde překročí cena bytů 200.000 CZK / m2 !! Na rezidenci KAY RIVER LOFTS se to děje již nyní.
Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 5 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 10 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 15 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu.
Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Do roka vyroste lávka HOLKA, pro pěší a cyklisty, která propojí Karlín se Štvanicí a Holešovickou tržnicí. Navíc do budoucna zmizí hranice mezi Prahou 1 a Karlínem, po dostavbě projektu Zaha Hadid na Masarykově nádraží. Karlín je již nyní prémiová lokalit, ve které se skvěle žije a bydlí. Využijte našich 10 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Rádi pomůžeme i Vám nalézt šťastné místo pro život, jak Váš, tak vašich dětí, rodiny. Případně vhodný investiční byt, kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 720 238 442

Rychlý kontakt