Oáza klidu – Velký úrodný pozemek a polabský domek v blízkosti Prahy

Zda se snažíte najít bydlení v klidné lokalitě a skvělé dostupnosti, místo pro vaší rekreaci nebo pozemek pro nový vysněný dům a na přebraném realitním trhu nic takového nenalézáte, máme pro Vás řešení!

Nově v naší nabídce naleznete všechny výše zmíněné varianty v jednom …

 Jde o krásný typický polabský vesnický domek postavený na strážním kopci, kterému dala jméno sama kněžna Libuše, Vlkov pod Oškobrhem.

Citlivě zrekonstruovaný domek o dispozici 3+1 se nachází na pozemku, který má velmi příjemnou rozlohu 2075m2 a náleží k němu dílnička, stodola a kůlna se sklepem. Díky umístění na prodlouženém hřebeni kopce Oškobrh je z pozemku jedinečný výhled do Polabí a na Krkonoše.

RD – 1. patro – 109m2 užitné plochy, podkroví nyní využíváno 50m2

Dispozice domu je tvořena vstupní chodbou, ze které vede přístup do plně vybavené kuchyně a jídelny (veškeré spotřebiče zůstávají), dále je zde ložnice, která má svou vlastní šatnu a koupelnu. Vstupní chodba umožňuje rovněž vstup do druhé z koupelen a technické místnosti, nyní je využívána jako šatna a prádelna. Obývací místnost poskytuje dostatek místa, ale hlavně prostor pro nejen podzimní večery u rozdělaného ohně v krbových kamnech. Nábytek má starožitnou hodnotu. Lze se domluvit na ponechání. Z obývací části vedou schody do podkroví, kde je vytvořené místo pro např pracovnu/hrací koutek pod oknem a hlavní ložnice. Na druhé straně podkroví je půda, která slouží pro uložení věcí. (lze využít/přestavět dle libosti) Střecha, izolace, okna, podlahy atd vše zrekonstruováno.

Dílna + stodola – 171,4 m2

Dílna –  v dílně naleznete pracovní ponk a místo pro kutilství veškerého rázu/ rovněž lze skladovat ovoce a zeleninu.

Stodola – nyní využívána pro skladování zahradního načiní atd, lze ponechat/přestavět nebo sundat a tak si vytvořit další volný prostor na pozemku.

Kůlna + sklep 38m2, ve sklepě je umístěna vodárna, v kůlně skladují majitelé tuhé palivo, lze postavit např přístřešek pro auto, pergolu, domácí wellness …

Celé stavení dohromady tvoří tzv intimní zónu, kam nikdo cizí nevidí a neruší Vás.

Pozemek – 2075 m2, velmi úrodná půda, za domem na sadě je několik druhů ovocných stromů, keřů a ořechů, na dvoře vinná réva, mnoho květin … Všem plodinám se zde daří, bude úrodný podzim. Je zde možnost chovu koně a domácích zvířat. Na konci pozemku je opravdu nádherný výhled na Polabské nížiny a za dobré viditelnosti lze spatřit Ještěd a Bezděz. (Silvestr je zde zážitkem)

 

Potencionál: Tuto nemovitost je možné využívat jako klidné bydlení, chalupu pro klidný a tichý odpočinek na čerstvém vzduchu, investici a pronajímat a nebo využít pozemek a postavit si kompletně nový dům v rychlé dostupnosti všeho.

Oblast: Plná přírodních zajímavostí, cyklostezek a historie nejen keltských pověstí a pohádek. Z Prahy po D11 jste zde za 40min, v nedalekých Poděbradech možnost lázeňské péče, golfový klub, tenisové kurty či jízdárna a jezero s písčitou pláží.

 

Zaujala Vás tato nabídka? Zavolejte!

Rádi Vám tuto oázu klidu ukážeme.

Cena k jednání ….

 

Byt 2kk 48m2 Rezidence Praga

Nabízíme na pronájem nový, kompletně zařízený byt 2kk 48m2 s balkonem, ve 3. patře moderní budovy Praga Rezidence. Rezidence která vznikla na místě bývalé autoopravny Praga disponuje parkováním a privátní zahradou.
Bytová jednotka se skládá ze vstupní chodby, koupelny s vanou a toaletou. Dále z obývací části s kuchyňským koutem. Jak z obývací části, tak i z ložnice je vstup na balkon. Byt je kompletně vybavený, kuchyňská linka vč.všech elektrospotřebičů, rozkládací sedací souprava, v ložnici je dostatek úložného prostoru.
Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální podlahové topení, videotelefon, sklep, výtah. K bytu náleží 1 garážové stání.
Dům se nachází v dynamické čtvrti Karlín na úpatí parku Vrch Vítkov, v oblasti s plnou občanskou vybaveností a velmi rychlou dostupností do centra, pár kroků od zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova. V okolí se spoustou upravené zeleně se nachází množství kvalitních restaurací, trendy bister, kaváren a kulturních zařízení, v sousedství budovy stojí multifunkční komplex Forum Karlín.

Byt 2kk 61m2 v rezidenci Praga

Nabízíme k pronájmu nádherný, světlý a prostorný byt dispozice 2kk 61m2, ve 4. patře moderní budovy Praga Rezidence. Rezidence která vznikla na místě bývalé autoopravny Praga disponuje parkováním a privátní zahradou.

Bytová jednotka se skládá ze vstupní části s dostatkem úložného prostoru, dlouhé chodby vedoucí do obývací a jídelní části. Z chodby je vstup také do ložnice a koupelny s toaletou. Bytová jednotka má designovou kuchyňskou linku vybavenou kvalitními spotřebiči. Byt je kompletně, vkusně vybavený.
Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální podlahové topení, videotelefon, sklep, výtah. K bytu náleží 1 garážové stání.
Dům se nachází v dynamické čtvrti Karlín na úpatí parku Vrch Vítkov, v oblasti s plnou občanskou vybaveností a velmi rychlou dostupností do centra, pár kroků od zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova. V okolí se spoustou upravené zeleně se nachází množství kvalitních restaurací, trendy bister, kaváren a kulturních zařízení, v sousedství budovy stojí multifunkční komplex Forum Karlín.

Nové 2+kk s předzahrádkou – Rohan City

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt 2+kk, v první etapě nově vznikajícího bytového projektu Rohan City v budově Riviéra Karlín.
Všechny byty na této nově vznikající rezidenci vlastní terasu/balkon/předzahrádku …

Tedy v projektu Rohan City bude maximální počet bytů, které budou disponovat výhledy do stávající zeleně karlínského břehu Vltavy a nově vznikajících rezidenčních parků. …
V rámci standardního vybavení (bez příplatku) máte možnost vybírat z několika variant možných řešení vašeho nového bytu.

Parkování bude řešeno v podzemním garážích, které budou umístěny pod každou budovou.
Parkovací stání lze dokoupit za 570.000 CZK.

V ceně bytu je již zahrnut 1x sklep, který bude rovněž umístěn v podzemních patrech.

Kolaudace první etapy Rohan City je určena na 9/2023. Druhá etapa se začne stavět za cca 4 až 6 let.
Jde tak o investici, která Vám už nyní zajistí ochranu před rostoucí inflací.

Zároveň nám roste i průměrná cena nemovitostí v Praze, tudíž je výhodnější vlastnit byt, než peníze na vašem bank. účtu.
Rovněž jde o byty vhodné jak na bydlení, tak investici.
Byt je tzv jistota v této nejisté době.

Splátkový kalendář Rohan City:
1) Rezervační smlouva – 100.000 CZK, platba po podpisu
2) Budoucí kupní smlouva – 20% ceny bytu, platba po podpisu
3) Dokončení hrubé stavby 12/2022 – 30% ceny bytu
4) Kupní smlouva, s kolaudací 9/2023 – 50% ceny bytu
Platby 3 + 4 lze uhradit hypotékou (80%), platby 1 + 2 v hotovosti …

V případě dřívějšího splacení možná SLEVA !
Jsme smluvním partnerem developera, a tak ceny máme stejné.

O projektu:
Součástí výstavby první etapy projektu Rohan City jsou 4 bytové domy ve dvou různých sekcích označených jako Riviéra Karlín a Diamanty Karlín.
Riviéra Karlín od architektů Ing. arch. Moniky Čížkové a Ing. arch. Petra Vacka, EBM Group.

Dva bytové domy s označením B1 a B2 vyrostou při ulici Rohanské nábřeží, na samé hranici stávající karlínské zástavby.
Domy zaujmou nejen tvarem, poskytnou svým obyvatelům veškeré výhody jedné z nejpopulárnějších čtvrtí Prahy.

Bytový komplex bude mít charakter městských domů, jenž vychází z tradic Karlína.

Kombinuje vysoký standard moderního bydlení s atmosférou rodinné lokality. Uliční prostor zpříjemní velkoryse řešené zelené plochy. Navíc rezidentům bude přístupná soukromá zahrada, aby i uvnitř živé městské čtvrti vždy našli klidné prostředí pro odpočinek.
V blízkosti domu vznikne i nové, bohatě vybavené dětské hřiště. Zároveň s projektem Rohan City, vznikne nový park mezi cyklostezkou a řekou. Hlavní město Prahy zde počítá se zvelebením území mezi řekou a stezkou, z kterého vznikne relaxační a rekreační zóna.

Libí se Vám uvedený projekt a nenacházíte to co hledáte?
Máme zde na výběr více bytů …
Kontaktujte nás, poradíme a najdeme Vám ten pravý byt …
Využijte naší 8 leté zkušenosti ve svůj prospěch!
Neváhejte nás pro více informací kontaktovat.

Stylové bydlení v historickém Karlíně

Pokud hledáte místo, které nabízí vše na dosah ruky tento byt je skvělou volbou.

Nenechte si ujít krásný designově a na míru zařízený byt o celkové velikosti 92,28m2. Byt 3+kk se nachází v pečlivě revitalizovaném secesním domě, vlastní sklep a dva balkonky s kováním. Byt je tvořen prostornou obývací místností, se zařízenou kuchyňskou linkou a výhledem do stromy lemovaných ulic Karlína. Z každé strany bytu jsou umístěny ložnice, a tak je zde dostatek soukromí pro každého člena rodiny. Rovněž lze použít jeden z pokojů jako pracovnu, šatnu, pokoj pro hosty aj. Samozřejmostí je koupelna s wc a podlahovým topením a samostatné wc. Byt také vlastní bezpečností dveře, 1x sklep a je vybaven elektrospotřebiči a nábytkem na míru, který zajistí dostatek úložného prostoru.

Byt je vhodný jak pro domov, tak investici. Nyní je zde poctivě platící nájemník, kterého lze přestěhovat.

Celý obytný dům prošel důkladnou rekonstrukcí. Nově byly řešeny rozvody elektřiny, vody i topení. V šesti nadzemních podlažích se nachází celkem 19 nadstandardních bytů, které byly postaveny podle individuálních přání jednotlivých vlastníků. Společné prostory zdobí renovované původní zábradlí, historické kování a terasové dlažby. Zadní část domu je orientována do klidného vnitrobloku.

Veškerá občanská vybavenost, umístění na lince metra B, blízkost řeky i městského centra dělá z této čtvrti jednu z nejžádanějších pražských lokalit.

 

Byt 3kk s velkou terasou a zahrádkou

Nabízíme k pronájmu prostorný byt dispozice 3kk, s balkónem, terasou a velkou zahrádkou. Byt se nachází ve 2.patře rezidence Karolína Plaza.

Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu se zahrádkou. Má plně vybavenou kuchyňskou linku včetně všech elektrospotřebičů. Byt má vstupní chodbu, dvě velké ložnice se skříněmi a dvě koupelny (vana, sprchový kout), separátní toaleta.

V ceně měsičního nájmu je zahrnuto 1 garážové stání a sklep.