K pronájmu zcela nový byt 2+kk s terasou do klidného vnitrobloku.

Byt je vybaven novým vybavením, nikdo zde ještě nežil.

Standardem v bytech rezidence už od developera je podlahové topení, klimatizace, předokenní žaluzie.

Rezidence se nachází na ulici Sokolovská, Karlín, Praha 8 a je tak v rychlé dostupnosti centra Prahy, tramvaj i metro 2min chůze.

Nájemné 27.000 CZK + 6.000 poplatky SVJ. Parking lze dopronajmout.

 

Bytová jednotka o dispozici 1+kk, 33 m2, která byla již v začátcích stavby navržena ve vysokém standardu.

Byt je plně vybaven, jak vidíte na fotkách. Nachází se v srdci Karlína a tak představuje bydlení s rychlou dostupností centra.

Při výstavbě byl kladem důraz na kvalitu použitého materiálu. Bytová jednotka je vybavena klimatizací, rekuperací, francouzskými okny, videotelefonem, velkoformátovými obklady, kvalitními zařizovacími předměty a dřevěnou dubovou podlahou.

K bytu náleží sklep, parking si lze dopronajmout

Poplatky cca 3.000 CZK

 

Na míru vybavené 1+kk s balkonem

Podlahová plocha bytu je 41,28 m2, terasa 11,41 m2, sklep 6,52 m2, 1x garážové stání.

Příjemně prosvětlené a kompletně zařízené 1+kk se nachází v 5.podlaží domu, který se nachází v uzavřeném rezidenčním komplexu Central Park.

Centrální částí bytu je obytná místnost s kuchyní, pracovním koutkem a spacím prostorem. Koupelna disponuje vanou a vyhřívanou podlahou. Pro ukládání věcí je zde samostatná komora a vestavěné skříně. Byt byl vybaven na míru a toto vybavení je součástí ceny.

Samozřejmostí jsou dřevěné podlahy s topnými konvektory a velkoformátová dřevěná okna. Byt je vytápěn centrálně.

Rezidenční komplex Central Park byl zkolaudován v r. 2009 a nachází se na pomezí Žižkov/Strašnice. Je zde non stop recepce, ostraha, kamerový systém a kouřová čidla. Vjezdy, vstupy a společné prostory jsou přístupné rezidentům na čip.

V komplexu je soukromý park pro rezidenty, určený pro sport tak pro relaxaci, rovněž je zde kavárna a v blízkosti veškerá občanská vybavenost. Do centra se lze dostat tramvajemi z blízké zastávky nebo metrem ze stanice Želivského. Oblast zpříjemňuje velký park na Parukářce.

Ráda Vám byt ukáži, případně zašlu naší virtuální prohlídku bytu + privátní nabídku jiných bytů, které veřejně neinzerujeme.

Budu se těšit !