Prostorné 4+kk, 2x parking a sklep s výhledem na Karlínský kostel

20.500.000

Rohanské nábř., Praha 8, Česko 50.0954633
3
2
2
Plocha: 124 m²
B/T: 8.5 m²

Prostorné 4+kk, 2x parking a sklep s výhledem na Karlínský kostel

Prostorné rezidenční 4+kk s výhledem na Karlínský kostel. Byt dispozičně utvořen jako 4+kk je ideální volbou pro více početnou rodinu nebo pro klienty, kteří upřednostňují prostor s plným servisem rezidence. Byt vlastní kuchyňskou linku s pracovním pultem, dále obývací pokoj který je plný denního světla s výhledem na Karlínský kostel a tři dostatečně velké ložnice s úložnými prostory. K hlavní ložnici patří soukromá koupelna s vanou, druhá koupelna je přístupná z chodby a samozřejmostí je samostatné wc pro návštěvy.

K bytu patří dvě garážová stání v suterénu domu a prostorný sklep.

Hezké bydlení na rezidenci River Diamond, která disponuje non stop recepcí, ostrahou, úklid. službami a plným servisem v atraktivní lokalitě Karlína. V dosahu golfového hřiště, veškerého občanského vybavení atd. Bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy

11598

Internal Features

  • Technická místnost
  • Vybavení

External Features

  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají za 160.000 CZK / m2 až 180.000 CZK / m2, nejčastěji. Poptávka po bytech v Karlíně neustále převyšuje nabídku bytů, která je dost omezená. Věřte tomu, ze do 3 až 5 let zde překročí cena bytů 200.000 CZK / m2 !! Na rezidenci KAY RIVER LOFTS se to děje již nyní.
Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 5 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 10 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 15 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu.
Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Do roka vyroste lávka HOLKA, pro pěší a cyklisty, která propojí Karlín se Štvanicí a Holešovickou tržnicí. Navíc do budoucna zmizí hranice mezi Prahou 1 a Karlínem, po dostavbě projektu Zaha Hadid na Masarykově nádraží. Karlín je již nyní prémiová lokalit, ve které se skvěle žije a bydlí. Využijte našich 10 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Rádi pomůžeme i Vám nalézt šťastné místo pro život, jak Váš, tak vašich dětí, rodiny. Případně vhodný investiční byt, kontaktujte nás ...

Agent Details

MICHAEL ZIMA

Rychlý kontakt