Vybavený byt 2+kk s vysokými stropy na břehu Vltavy, Praha Karlín

12.250.000

Za Karlínským přístavem 683, 186 00 Karlín, Česko 50.0958347
1
1
1
Plocha: 54.5 m²
B/T: 54.4 m²

Moderně vybavený byt s vysokými stropy na břehu Vltavy

Kompletně vybavený byt 2kk s předzahrádkou, která je orientována do vnitrobloku a zároveň do budoucího parku. Tento byt o rozloze 54m² je výjimečný tím, že vlastní vysoké stropy, které umožňují vytvořit loft a tak byt lze zvětšit o cca 20 m². K bytu patří předzahrádka, 1x parking v garážích, 1x sklep.

Rezidence Vltava disponuje nadstandartními službami jako je non stop recepce, ostraha, servis pro rezidenty a poloha přímo u řeky Vltavy, která je odkloněna od hlučnosti centra.

Cena k jednání

Byt prošel klientskými změnami viz. půdorys a jeho dispozice tvoří prostorná denní místnost ve které se nachází velká kuchyňská linka, jídelní posezení a obývací kout. Vzdušný interiér s vysokými stropy je doplněn okny, které jsou zde přes celou stěnu a tak do bytu proudí dostatek denního světla za každé hodiny. Těmito okny se lze dostat na předzahrádku bytu, která má 54,4m².  Na předzahrádce je vytvořeno pevné podlaží, ve formě terasy, pro posezení na čerstvém vzduchu nebo grilování s přáteli. Zbytek předzahrádky je travnatá plocha, která může posloužit jako prostor pro zahradničení nebo jako místo pro hru dětí. Soukromí zajišťuje dostatek vzrostlých keřů kolem dokola  také část pozemku rezidence se stromy, aby rezidentům nikdo nechodil okolo plotu.   Zahrada je orientována do klidného vnitrobloku. Do zahrady směřují i okna ložnice. Ložnice se nachází za obývacím pokojem a má svou vlastí koupelnu, kterou tvoří velký sprchový kout, wc, umyvadlo a doplňky jako např. koupelnové topení atd. V bytě se nachází i samostatné wc, což je např. praktickým řešením u návštěv.

227

Internal Features

  • Technická místnost
  • Vybavení

External Features

  • Terasa
  • Sklep

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají za 160.000 CZK / m2 až 180.000 CZK / m2, nejčastěji. Poptávka po bytech v Karlíně neustále převyšuje nabídku bytů, která je dost omezená. Věřte tomu, ze do 3 až 5 let zde překročí cena bytů 200.000 CZK / m2 !! Na rezidenci KAY RIVER LOFTS se to děje již nyní.
Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 5 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 10 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 15 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu.
Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Do roka vyroste lávka HOLKA, pro pěší a cyklisty, která propojí Karlín se Štvanicí a Holešovickou tržnicí. Navíc do budoucna zmizí hranice mezi Prahou 1 a Karlínem, po dostavbě projektu Zaha Hadid na Masarykově nádraží. Karlín je již nyní prémiová lokalit, ve které se skvěle žije a bydlí. Využijte našich 10 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Rádi pomůžeme i Vám nalézt šťastné místo pro život, jak Váš, tak vašich dětí, rodiny. Případně vhodný investiční byt, kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 720 238 442

Rychlý kontakt