Moderně vybavený byt 2+kk s vysokými stropy na břehu Vltavy

9.500.000

Za Karlínským přístavem 683, 186 00 Karlín, Česko 50.0958347
1
1
1
Plocha: 54.5 m²
B/T: 54.4 m²

Moderně vybavený byt s vysokými stropy na břehu Vltavy

Zcela výjimečný kompletně vybavený byt 2kk s předzahrádkou, která je orientována do vnitrobloku a zároveň do budoucího parku. (dokončení parku 2021)

Tento byt o rozloze 55m² je unikátní tím, že vlastní vysoké stropy, které umožňují vytvořit loft a tak byt zvětšit o cca 15 m². Byt prošel klientskými změnami viz. půdorys a jeho dispozice tvoří prostorná denní místnost ve které se nachází, příjemně velká kuchyňská linka, jídelní posezení a obývací kout. Vzdušný interiér s vysokými stropy je doplněn okny, které jsou zde přes celou stěnu a tak do bytu proudí dostatek denního světla za každé hodiny. Těmito okny se lze dostat na předzahrádku bytu, která má 54,4m².  Na předzahrádce je vytvořeno pevné podlaží, ve formě terasy, pro příjemné posezení na čerstvém vzduchu nebo grilování s přáteli. Zbytek předzahrádky je travnatá plocha, která může posloužit jako prostor pro zahradničení nebo jako místo pro hru dětí. Soukromí zajišťuje dostatek vzrostlých keřů kolem dokola. Zahrada je orientována do klidného vnitrobloku.

Díky této orientaci bude cena bytu stoupat, jelikož ve vnitrobloku se nachází státem chráněná památka, která bude procházet rekonstrukcí a před předzahrádkou vznikne park, tedy před bytem nebude postaven žádný rušivý element. Do zahrady směřují i okna ložnice. Ložnice se nachází za obývacím pokojem a má svou vlastí koupelnu, kterou tvoří velký sprchový kout, wc, umyvadlo a doplňky jako např. koupelnové topení atd. V bytě se nachází i samostatné wc, což je např. praktickým řešením u návštěv. Byt je kompletně vybaven, prošel klientskými změnami viz. půdorys a do jeho ceny spadá i 1x sklep a 1x parkovací staní.

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ

Aktuálně se byty v Karlíně prodávají cca 140.000 CZK / m2 a ceny bytů zde opět začínají stoupat, neboť jde o širší centrum Prahy. Poptávka po bytech v Karlíně převyšuje nabídku. Do 5 let zde developeři očekávají ceny cca 180.000 CZK / m2, za které se již nyní prodává rezidence KAY RIVER LOFTS. Navíc dojde k propojení Prahy 1 s Karlínem. Ceny bytů: byty 1kk se zde prodávají za 4 až 6 miliónů. Největší zájem je o byty 2kk, za 8 až 12 milionů. Byty 3kk / 4kk za 13 až 30 milionů, záleží na velikosti a vybavení bytu. Ceny pronájmů zařízených bytů v Karlíně: 1kk se pronajímají za cca 15.000 CZK + poplatky. Nejžádanější byty 2kk se pronajímají za cca 25.000 CZK + poplatky. Byty 3kk / 4kk se pronajímají za 35 až 50.000 CZK + poplatky, záleží na velikosti a vybavení bytu. Využijte našich 8 let zkušeností a praxe, specializace na Karlín, ve svůj prospěch. Jsme tu po Vás a na Karlín jsme jedničky. Kontaktujte nás ...

Agent Details

Eliška Mgr. Reindlová

  • 774 456 066

Rychlý kontakt

Do not fill this field in

Do not fill this field in

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy .