Karlín Park

Adresa: ul. Nekvasilova, Praha 8 – Karlín

Realizace: 2016 – 2017

Počet bytů: 136

Veřejná doprava u rezidence:  tramvajové stanice (Invalidovna, č. linky 3, 8, 24 a 92), metro B Invalidovna

Karlín Park je rezidenční projekt, který je určen náročnějším jednotlivcům, tak i pro malé rodiny. Jedná se o celkem 3 bytové domy s 11 patry. Projekt disponuje celkovým počtem 136 nových bytů. Rezidence umožňuje opravdu rychlou dostupnost do centra, tak i maximální klid a odpočinek v podobě malého městečka. Rezidenční areál dokonce vlastní i svůj soukromý park.

Dispozice bytových jednotek začínají na oblíbených 1+kk a končí až u prostorově komfortních 4+kk. . K velké části bytů náleží i celkem prostorný balkon s výměrou 7 m2, který poskytuje optimální zázemí pro popíjení ranní kávy s přímým výhledem na privátní park a daleké okolí. Byty jde navíc efektivně spojit do prostorově velkorysých apartmánů. V nejnižším podlaží naleznete byty, na které navazuje architektonicky zdařilá společná terasa s rozlohou o 900 m2 se svěží zelení, která může sloužit jako zázemí pro večírky, oslavy nebo jen společné posezení s přáteli. Parkovací stání je pro obyvatele této rezidence prakticky vyřešeno podzemním garážovým stáním. Celý areál je navíc střežen bezpečnostním systémem.

Rezidence je od centra vzdálena pouhých 7 minut. V docházkové dostupnosti do 1 minuty naleznete stanici metra Invalidovna nebo Florenc, která je vzdálen celkem 2 minuty jízdy automobilem. Nedaleko rezidenčního areálu se nachází i nájezd na magistrálu poskytující přímé spojení na Brno, Plzeň, Liberec a Hradec Králové. Nechybí zde ani kvalitní a především bezpečné dětské hřiště zrealizované dle aktuálních předpisů. V nejbližším okolí v docházkové dostupnosti naleznete celou řadu škol, školek, restaurací, kaváren aj. Přímo naproti rezidence je k dispozici moderní sportovní centrum vybavené bazénem, bowlingem, tenisovými a squashovými kurty nebo posilovnou. Jen několik minut chůze od rezidence narazíte na golfové odpaliště. Milovníci cykloturistiky mohou využít přítomných uměle vytvořených cyklostezek.