KAY River Lofts

Adresa: Za Karlínským přístavem, Karlín, Praha 8

Realizace: 2019 – 2021

Počet bytů: 55

Veřejná doprava u rezidence: tramvajové stanice (Křižíkova, č. linky 3, 8, 24 a 92), metro B Křižíkova

Nový developerský projekt KAY River Lofts vyrůstá přímo na břehu řeky Vltavy a tak její každý obyvatel se snadno zamiluje do výhledu ze svého bytu. Jde o moderní rezidenci, která se pyšní velkými francouzskými okny vedoucí na terasu bytu. Rezidence zahrnuje 55 nových bytů, penthousů a studií. Byty se pyšní hlavně zmiňovanými terasami či balkony s mimořádným výhledem na město a řeku.

Nový dům má celkem 8 nadzemních podlaží. Jedná se převážně o byty 2+kk a 3+kk, ale nechybí ani 4+kk, 5+kk a penthousy a studia. Rozměrově se byty pohybují od 52,8 m2 až po 246,4 m2. Balkon nebo terasa u každého bytu zajišťuje příjemné posezení a aktivitu na čerstvém vzduchu. Klidná, tiše plynoucí Vltava, barevné západy slunce nad pražským panoramatem – to jsou každodenní panoramatické výhledy z KAY River Lofts. Jde tak o nezaměnitelnou atmosféru bydlení. Pro obyvatele je k dispozici kočárkárna, v prvním podzemní podlaží samozřejmě také garáže s parkovacími místy pro všechny rezidenty. Jako developeři jsou pod projektem společně podepsány dokonce tři společnosti, a to Horizon Holding, Karlín Group a Ungelt Partners.

Poloha rezidence spojuje výhody bydlení v centru s klidem nábřeží. Dvě minuty trvá cesta do nejbližšího tenisového klubu, fitness centra nebo k cyklostezce vedoucí podél řeky, za pět minut dojdete ke stanici metra nebo na golfové hřiště, do deseti minut jste autem kdekoliv v centru města. V lokalitě lze najít nespočet restaurací různého druhu, bister, kaváren, škol, školek, kadeřnictví, obchodů a trhů. Nelze zapomenout ani na dostatečné kulturní vyžití v podobě koncertních sálů, divadel, památek a volnočasových aktivit jako je sport nebo jen příjemná relaxace v parcích.