Marina Island

Adresa: Sanderova 1616, 170 00 Praha 7-Holešovice

Realizace: 2017 – 2018

Počet bytů: 138

Veřejná doprava u rezidence: tramvajové stanice (Holešovice, č. linky 156)

Marina Island je luxusní projekt, který je situován na Bubenském nábřeží v Praze 7 – Holešovicích. Základem projektu jsou výškové budovy zasazené na břehu řeky Vltavy. Tyto budovy nenabízejí jen vlastní komfortní bydlení, ale zajišťují svým rezidentům skvělé zázemí služeb, ať už jde o odpočinkovou zónu v privátním parku, nebo aktivní relaxaci ve fitness centru s výhledem na řeku. Nechybí zde ani centrální vstup s recepcí zajišťující obyvatelům četné služby, 24hodinová ostraha objektů a kamerový systém. Podzemní hlídané parkoviště je vybaveno myčkou aut a kol.

V tomto projektu jsou tři různé kategorie bytů o velikosti 1 + kk (40,3 m2) až 6 + kk (333 m2). V prvním patře projektu se nacházejí byty typu Townhouse, které díky velkolepému prostoru připomínají bydlení v rodinné vile se zahradou, terasou a bazénem. Soukromou podzemní garáží projdou jejich obyvatelé jednoduše až do bytu. Byty typu Penthouse s prosklenými stěnami a vysokými stropy až 5,5 metru jsou umístěné v nejvyšším patře a tak zaručují maximální soukromí. Komfortní byty v 2. až 11. patře poskytují stejně jako všechny ostatní byty projektu svým obyvatelům maximální pohodlí. Zahrnují unikátně řešený prostor o světlé výšce 2,8 m, dveře 2,2 m, plně vybavené designové koupelny s podlahovým topením, velkolepé terasy s nerušeným výhledem na přístav a řeku, energeticky úsporná trojitá skla oken a dveří na terasu, přípravu pro klimatizaci, inteligentní ovládání domácnosti či venkovní elektrické žaluzie a další nadstandardní prvky obsažené již v základní výstavbě.

Lokalita Holešovic, kde se Marina Island nachází, kombinuje ruch velkoměsta nabízejícího bezpočet obchodů, kaváren a možností kulturního i sportovního vyžití s odkazem industriální části města, které po více než 100 let dominoval přístav. Kromě neopakovatelných výhledů na vodní hladinu lze řeku využít i k plavbě na motorovém člunu, ať už na výlet, nebo jako netypickou cestu do práce. Cesta do centra Prahy jakýmkoliv dopravním prostředkem zabere maximálně 10 minut. Výhodou je i snadný výjezd k magistrále navazující na tunel Blanku.