Rezidence Trinity

Adresa
U Mlýnského kanálu, 186 00 Praha 8-Karlín
Realizace
2015 – 2016
Počet bytů
107
Veřejná doprava u rezidence
tramvajové stanice (Křižíkova, č. linky 3, 8, 24 a 92)
metro B Křižíkova

Adresa Rohanské nábř. 657, Karlín, 186 00 Praha 8 Realizace 2004 — 2007 Titul stavba roku 2007 Počet bytů 230 Veřejná doprava u rezidence tramvajové stanice (Křižíkova, č. linky 3, 8, 24 a 92)
metro B Křižíkova

Rezidence Trinity je projekt, který se skládá ze tří moderních obytných domů, které jsou kombinací architektury a ladnosti. Domy mají tvar věží, které jsou spojeny do jednotného celku, jenž je zasazen do přírody břehu řeky Vltavy. Rezidence se nachází v pražském Karlíně a to přímo mezi řekou Vltavou a ulicí Rohanské nábřeží.

Byty v rezidenci Trinity mají dispozice 1+kk – 4+kk (27-179 m2), každému bytu náleží balkon nebo terasa. Jsou zde taktéž mezonety 3+kk a 4+kk (112-125,3 m2), které vlastní předzahrádky o rozměru 15 m2. Standardy bytů zahrnují zateplení venkovní fasády domu, vnitřní omítky, vytápění a ohřev TUV s ústředním vytápěním. Vstupní dveře jsou protipožární, s bezpečnostní třídou III.

Díky poloze rezidence Trinity má každý její obyvatel možnost bydlení v přírodě a přitom v centru. Karlín je totiž centrum veškerého dění jak kulturního, gastronomického tak sportovního a zajišťuje plnou občanskou vybavenost a pestrobarevnou škálu služeb, jak soukromého rázu jako jsou restaurace, kavárny, kadeřnictví, wellness aj. tak veřejného, kam lze zařadit místní školy, úřady, pošty, banky a jiné.  V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází tramvajové a autobusové zastávky a o pár metrů dál metro se stanicí Křižíkova. Pokud se nechcete dopravovat veřejnou dopravu, lze využít přímo naproti rezidenci Přívoz Karlín –Rohanský ostrov a Štvanice a nebo cyklostezku, která vede kolem rezidence a Vltavy přes celé město.