DESIGNOVĚ ZAŘÍZENÝ DVOUPODLAŽNÍ MEZONET SE SAUNOU

Tento okouzlující rezidenční mezonet vlastní uchvacující výhled do japonské zahrady tak i na Karlínský kostel.

V prvním patře se nachází kuchyňská linka včetně veškerých spotřebičů značky Miele, v této plně vybavené kuchyni nechybí ani vinotéka a velký jídelní stůl pro společné obědy, které tvoří ten pravý domov a otevřený obývací prostor se vstup na balkon. Balkon je dostatečně velký pro pohodlné posezení a nabízí zmiňovaný výhled do rezidenční zahrady s vodními plochami. Nutno dodat, že balkon vlastní elektr. markýzu, tak i topicí jednotku a je tak vhodný pro celoroční užívání. Nelze opomenout i samostatnou toaletou, vhodnou zejména pro návštěvy. Ve spodním patře mezonetu se nachází dvě velmi světlé ložnice. Jednu lze využívat jako dětský pokoj, pracovnu nebo hostinský pokoj. Do hlavní ložnice bytu projdete prostornou chodbou, kde se nachází technická místnost, místnost pro pračku a sušičku a jedna ze dvou koupelen. V této koupelně se nachází osobní sauna pro zpříjemnění domácí relaxace a sprchový kout. Prostornou chodbu uzavírá master ložnice s en-suite koupelnou s vanou a toaletou. Ložnice má velkorysých 32m2 a vlastní romantický výhled na Karlínský kostel.

Byt je unikátní nejen svou rozlohou, ale i působivým vybavením na míru japonské značky Kenzo Home. V bytě je dostatek úložných prostor, které jsou vyřešeny vestavěnými skříněmi. Na velkoformátových oknech jsou samozřejmostí předokenní žaluzie na elektrické ovládání, v koupelnách podlahové topení. Ideálně zvolené dispozice bytu Vám zajistí absolutní soukromí a příjemné bydlení. K bytu náleží dvě hlídané garážové stání přímo v rezidenci.

Rezidence River Diamond

Nabízíme k pronájmu krásný byt 2kk v rezidenci River Diamond. Byt prošel rekonstrukcí a má nové dveře, kuchyňskou linku a vybavení. Skládá se tedy z obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s vanou a samostatné toalety. K bytu náleží prostorný sklep a garážové stání, které je zahrnuto v ceně nájmu.

 

Krásné bydlení v atraktivní lokalitě Karlín, golfového hřiště, v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.

 

Byt je k nastěhování od ledna 2021!

Rezidence River Diamond byt 3kk

Nabízíme k  pronájmu krásný  byt dispozice 3+kk s prostorným obývacím pokojem. Byt má také menší terasu a balkón. Dlouhou vstupní chodbou přijdete do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelní částí. Byt má  2x ložnici a 2x koupelnu (jedna se sprchovým koutem, druhá koupelna s vanou), separátní toaletu a technickou místnost.  K bytu náleží parkovací stání v podzemních garážích a sklep.

Definice luxusu v podobě střešního bydlení s terasou v Karlíně

Více než byt, to je střešní rezidenční penthouse navržen úspěšnou českou designerkou Bárou Škorpilovou. Byt koncipovaný jako 3+kk má 120m² a jedinečnou terasu na střeše, vysoko tak, že sem neproniká ruch města. Dispozice nadstandardně zařízeného penthousu v 8. a 9. podlaží je příkladem moderního a stylového bydlení v jednom. Navržený obývací pokoj společně s otevřenou kuchyní tvoří společenskou část bytu, která je vybavena spotřebiči vysokého standardu. Odpočinkovou část tvoří dva pokoje v podobě ložnic. Hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu. Druhý pokoj lze využívat jako dětský pokoj, pokoj pro hosty, klidnou pracovnu aj. Tyto pokoje mají samostatný přístup na jednu z teras bytu a jsou orientovány do klidné japonské zahrady a tak zaručují klid při spánku i práci Na tomto patře se nachází také technická místnost, šatna, dostatek úložného prostoru v podobě vestavěných skříní a samostatné wc. V 9. patře je situována střešní terasa. Tato terasa podtrhuje výjimečnost tohoto bytu. Zajišťuje nejen příjemný relax, ale i výhled na celou Prahu, Karlínský kostel a Vítkov. Díky 100 m² zde lze vybudovat odpočinkovou část s grilem, zimní zahradu, umístit vířivku, postavit domácí fitness upravit dle vlastních potřeb a zájmů. K bytu náleží 2 parkovací stání a sklep v rezidenčních garážích.

Stylový byt 3+kk s balkonem do japonské zahrady

Tento rezidenční byt 3+kk má krásných 120 m² a orientaci s výhledem přímo do klidné rezidenční japonské zahrady se zelení a vodními plochami. Vstup dveří je vyřešen zasklenou vstupní halou s úložným prostorem. Centrální částí bytu je společenská místnost, jenž je tvořena plně a moderně zařízenou kuchyní s novými spotřebiči, která zvolna přechází do obývací části. Z obývací části je přístup na soukromý balkon, kde je umístěn zahradní nábytek pro posezení a hlavně, jeho orientace je do klidné rezidenční japonské zahrady a tak zaručuje nádherný výhled a klid v celé této prostorné místnosti. Kuchyň je rozšířena o pracovní plochu díky kuchyňskému ostrůvku, který je prakticky prodloužen o jídelní stůl. Praktická je rovněž i komora pro uskladnění potravin a malých spotřebičů přímo za kuchyní. U vchodu je samostatná toaleta, což určitě oceníte např. u návštěv. Od společenské místnosti je odpočinková část šikovně oddělena halou, která zároveň poslouží jako úložný prostor díky vestavěným skříním. Odpočinková část je tvořena dvěma pokoji, z nichž jeden má svou vlastní koupelnu, ten druhý má koupelnu přímo u dveří. Pokoje lze využívat jako ložnice nebo jeden z nich jako pracovnu, fitness, šatnu, dětský pokoj nebo pokoj pro hosty.

K vybavení bytu patří dřevěné podlahy, podlahové vytápění v koupelnách, dřevěná velkoformátová eurookna v každém pokoji, vstupní bezpečnostní dveře, zabezpečovací systém, kompletní stylová kuchyňská linka s moderními spotřebiči. Součástí kupní ceny je interiérové zařízení a také 2 garážová stání a sklep v hlídaných rezidenčních garážích pod objektem.

Světlý prostorný byt 3+kk v klidné části rezidence

Tento rezidenční byt 3+kk se nachází v 3. patře rezidence River Diamond. Byt má 95 m² a orientaci přímo do klidné rezidenční japonské zahrady se zelení a vodními plochami. Centrální částí bytu je společenská místnost, jenž je tvořena plně zařízenou kuchyní s novými spotřebiči, kuchyňským pultem, barovým posezením a prostorný obývací pokoj, který nabídne dostatek místa pro komfortní pohodlí. Společenská část je oddělena od ostatních místností halou, kde je dostatek místa pro úložné prostory. Z této haly je umožněn přístup do dvou pokojů, které mají svou vlastní koupelnu. Tyto pokoje je možné využít jako ložnici a pokoj pro děti nebo klidnou pracovnu, pokoj pro hosty, domácí fitness nebo opravdu velkou prostornou šatnu. Všechny místnosti tohoto bytu mají svůj soukromý výhled do zahrady, zajišťuje tak dostatek klidu při vašem rezidenčním bydlení v centru města. U vstupu do bytu se nachází ještě jedna samostatná toaleta, prakticky velmi výhodné např u návštěv.

Byt má kompletně zařízenou kuchyňskou linku moderními spotřebiči. V každém pokoji jsou velkoformátová francouzská eurookna, dřevěné masivní podlahy, podlahové vytápění v koupelnách, vstupní bezpečnostní dveře bytu, zabezpečovací systém. Do uvedené ceny bytu spadá rovněž jedno parkovací stání a sklep v hlídaných rezidenčních garážích.

Exkluzivně moderní designový rezidenční byt 3+kk

Sleva ve výši 250.000 Kč za rychlé jednání, podpis rezervační smlouvy a složení zálohy do 15.02.21

Máme pro Vás exkluzivní byt po precizní designové rekonstrukci v rozměrech 3+kk s balkonem. Centrální částí bytu je společenská místnost, která má velkorysých 63m². V této místnosti se nachází plně a moderně zařízená kuchyň se stylovým barovým sezením. Také je zde umístěn obývací a jídelní kout. Z této místnosti je přístup na soukromý balkon. Dispozice bytu je nejenom prostorově praktická, má totiž i oddělenou obývací zónu od ložnicového zázemí. Ložnice jsou odděleny halou, která zároveň poskytne dostatek úložného prostoru díky vybudované soukromé šatně. Jeden z pokojů má svou vlastní luxusní koupelnu, která je ozdobou bytu sama o sobě. Druhý pokoj má svou koupelnu hned u dveří. Lze ho využít jako dětský pokoj, klidnou pracovnu, soukromé fitness nebo jako pokoj pro hosty. Tyto pokoje jsou orientovány do rezidenční japonské zahrady a tak zajistí klid jak při práci tak při spánku. U vstupních dveří se nachází ještě jedna soukromá toaleta a opět další praktické úložné prostory.rnrnJde tedy o velice prostorný byt, ve kterém byl použit jen ten nejkvalitnější materiál. S citem vybraný luxusní nábytek, závěsy střižené na míru, zařízení na míru, tapety, mramor aj. Za zmínku stojí bezpochyby také dřevěné masivní podlahy, podlahové vytápění v koupelnách, dřevěná velkoformátová eurookna v každém pokoji, vstupní bezpečnostní dveře, zabezpečovací systém, dálkové ovládání žaluzií, moderní osvětlení aj. Tento byt poskytne svému majiteli opravdu komfortní rezidenční bydlení. V uvedené kupní ceně je veškeré designové luxusní vybavení a 2x parkovací stání se sklepem v hlídaných rezidenčních garážích.

Atraktivní byt 2+kk s terasou a romantickým výhledem

Byty 2kk s balkonem patří mezi absolutně nejžádanější byty, jak na prodej, tak na pronájem. Na rezidenci RIVER DIAMOND jsou permanentně vyprodané. Takže jsme rádi, že pro Vás po dlouhé době máme hezký, světlý byt 2kk o ploše 59 m2 s velkým balkonem / terasou 13 m2. Ze které je moc hezký výhled na panorama Vítkova a Žižkovského vysilače, obzvláště v noci, je to velká romantika. Byt je po částečné rekonstrukci, má přebroušené dřevěné podlahy, opravené koupelny, je jako nový. V bytě se nachází starší, ale plně funkční kuchyň. Součástí bytu je parkovací stání a sklep. Pokud budete chtít, byt Vám kompletně vybavíme nábytkem. A zajistíme výnos z pronájmu bytu, nájemníka za cca 25.000 CZK + poplatky cca 5.000 CZK. Byt je výbornou investicí, neboť již nyní se na sousední rezidenci, novostavbě KAY RIVER LOFTS prodávají 2kk byty za 11 až 13 milionů. Takže cena nabízeného bytu v blízké budoucnosti atakuje 10 milionu, viz. stav trhu …

Sama rezidence RIVER DIAMOND je perla Karlína, nabízí pestrou paletu služeb, včetně nonstop recepce, parkingu pro hosty, auto myčky, úklidu a oprav bytu. V rezidenci naleznete vinárnu Na Břehu Rhony, FreshLand, večerku, kadeřnictví, kavárnu, půjčovnu luxusních sportovních vozů Dream-Cars. Ale hlavně v klidném vnitrobloku se nachází unikátní japonská zahrada, která potěší každého majitele bytu. Stejně jako cyklostezka podél Vltavy za rezidencí. Pokud chcete bydlet v širším centru Prahy, s perfektní dostupností dopravy a služeb, potom je rezidence RIVER DIAMOND nejlepší volba a byt 2kk investice, která se Vám vyplatí …

POZOR, při podpisu rezervace do týdne od prohlídky bytu, sleva 50.000 CZK z ceny !!

Byt 2kk s balkónem

Nabízíme k pronájmu kraásný byt 2kk o velikosti 59m2 ve vyhledávané a oblíbené rezidenci River Diamond.. Byt s balkónem se nachází v 2.patře rezidence River Diamond s  výhledem do japonské zahrady.  Byt je kompletně nově  vybavený a skládá se ze vstupní chodby propojené s obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Dále z ložnice, koupelny s vanou  a separátní  toalaety.  K bytu náleží parkovací stání a sklep.

Byt 3kk v rezidenci River Diamond

Nabízíme k  pronájmu krásný  byt dispozice 3+kk o velikosti 111 m2 s balkónem a terasou situovanou do Japonské zahrady v rezidenci River Diamond.

Byt uspokojí potřeby i nejnáročnější klientely: byt nyní prošel rozsáhlou rekonstrukcí a je vybaven novým nábytkem. Byt ma vstupní chodbu, obývací část s jidelním + kuchyňským koutem. Následně separátní toaletu, technickou místnost (pračka se sušičkou), 2x ložnice a 2x koupelna (jedna se sprchovým koutem – nově zrekonstruovaná, druhá koupelna s vanou).

K bytu náleží 2 parkovací stání v podzemních garážích a sklep.

Krásný byt 2kk s výhledem do zahrady

Nabízíme k pronájmu krásný byt 2kk v rezidenci River Diamond. Byt je kompletně vybavený, po rekonstrukci. Skládá se z obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s vanou (pračka a sušička) a samostatná toaleta. K bytu náleží garážové stání, které je zahrnuto v ceně nájmu.

Krásné bydlení  v atraktivní lokalitě Karlín, golfového hřiště, v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.

 

Útulný luxus mezonetového bytu 3+kk s předzahrádkou

Sleva ve výši 250.000 Kč za rychlé jednání, podpis rezervační smlouvy a složení zálohy do 15. prosince 2020 nejpozději.

Sníte o bydlení v centru a přitom chcete mít možnost užít si klidu vlastní zahrádky? Máme pro Vás řešení. Velmi útulný mezonetový byt 3+kk s předzahrádkou, která je orientována do klidné japonské zahrady vnitrobloku rezidence. Majiteli poskytne maximální komfort a odpočinek přímo v centru.

Byt je situován ve dvou patrech rezidence, přičemž v přízemním patře je velmi prostorná tzv. denní místnost a vstupní hala s velkou šatnou,  která vlastní zrcadlové skříně na míru. Dispozice denní místnosti je tvořena krásnou plně zařízenou kuchyní s barovým posezením, jídelnou a obývacím pokojem. Do místnosti proudí dostatek příjemného světla skrz velkoformátová okna. Na úrovni obývacího pokoje se nachází soukromá předzahrádka bytu, jenž je z části tvořena pevným podlažím pro posezení a umístění např. grilu a další částí, která je naopak pokryta travnatou plochou. Soukromý při posezení tvoří hezky vzrostlé keře kolem dokola zahrádky a fakt, že byt se nachází v okrajovém bloku rezidence.

V 1. patře bytu se nachází  dvě ložnice, které mají přístup na samostatný balkón. Na patře určitě oceníte i dvě koupelny, jedna je s vanou a druhá menší se sprchovým koutem, nechybí ani technická místnost se sušičkou a pračkou. Byt je kompletně klimatizován, má 2x parkovací stání (jedno rozšířené pro invalidy) v rezidenční garáži a praktický sklep.

Komfortně zařízený prostorný byt 3+kk, 2x terasa

Sleva ve výši 250.000 Kč za rychlé jednání, podpis rezervační smlouvy a složení zálohy do 15. prosince 2020 nejpozději.

Kompletně zařízený byt, dispozičně řešený jako 3+kk s dvěma terasami 7,2 m² + 4,5 m² se nachází v 5. patře prestižní rezidence River Diamond. Tento byt nabízí velmi prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou o ploše cca 60 m². Do této denní místnosti proudí opravdu velmi příjemné množství světla díky velkým oknům bytu a přímému vstupu na terasu s posezením.  Vstupní chodba je vybavena úložnými prostory, je zde přístup na samostatné wc a do technické místnosti, kde je umístěna pračka a sušička. Odpočinková část bytu je rozdělena na dvě ložnice, z nichž jedna vlastní soukromou en suit koupelnu s vanou. Druhá ložnice má přístup na druhou terasu bytu s výhledem a koupelnu naproti dveřím přes chodbu.

Celý prostor tohoto velkého bytu je vytápěn podlahovým topením. Byt vlastní i klimatizaci pro horké letní dny a podlahy jsou z masivu. Okna jsou zde velkoformátová s izolačními dvojskly. Na oknech jsou instalované elektrické žaluzie s dálkovým ovládáním a to na každé okno samostatně. Uvedená cena zahrnuje veškeré vybavení bytu + 2 samostatné parkovací místa v rezidenční garáži a velký sklep.

Moderně zařízený rezidenční byt 2+kk v Karlíně

Velmi prakticky řešený a kompletně luxusně zařízený byt s nadstandardními službami přímo na rezidenci River Diamond.

Jde o jeden z nejžádanějších rozměrů bytů na rezidenci, který s ohledem na svou velikost a orientaci, nabízí pohodové bydlení. Byt 2+kk o ploše 62m² se nachází v 5 patře klidné části rezidence a je orientován na východ.

Byt se sestává z prostorného obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, který má prakticky rozšířenou pracovní plochu díky kuchyňskému ostrůvku, který zároveň obohacuje jídelní část o barové sezení. Z kuchyně vede šikovně využitá chodba v podobě úložného prostoru do útulné ložnice a koupelny.

V uvedené ceně bytu je zahrnutu kompletního vybavení bytu jako je např plně vybavená kuchyň spotřebiči (myčkou, troubou, varnou deskou, lednicí, kávovarem…), koupelna s vanou a sprchovou zástěnou, podlahovým topením aj. V ložnici se nachází velká manželská postel a šatní skříň na oděvy. V bytě je dřevěná plovoucí podlaha a v uvedené ceně je i 1x parkovací stání v prvním podzemním podlaží rezidenční garáže, blízko výtahu.