2+kk ve 4.patře novostavby Port Karolína

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku dispozice 2+kk ve 4.patře novostavby Port Karolína. Byt má 60m2 a nabízí se k pronájmu částečně vybavený nábytkem na míru. Disponuje velmi světlým a prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Kuchyňská linka je vč.všech elektrospotřebičů. Ložnice má velkou vestavěnou skříň s manželskou postelí. Ve vstupní chodbě je skříň na kabáty a botník. Dále má byt technickou místnost/komoru, separátní toaletu a koupelnu s vanou. K bytu náleží garážové stání.

Krásné bydlení v atraktivní lokalitě Karlín, golfového hřiště, v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.

Nový penthouse s dvěma unikátními terasami a dechberoucím výhledem

Unikátní zcela nový penthouse s dechberoucími výhledy

Zcela nový penthouse o dispozici 4+kk se nachází v dynamicky se rozvíjející čtvrti Karlín, v nejvyšším patře rezidence Port Karolina a vlastní dvě impozantní terasy z obou stran bytu. Dispozice toho bytu je tvořena dominantním a velmi prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem, hlavní ložnicí se soukromou koupelnou, dvěma samostatnými pokoji, separátní koupelnou s vanou, toaletou pro hosty, technickou místností a prostornou chodbou. Z každého pokoje je umožněn přístup na terasy bytu, které mají dohromady ohromujících 138,9 m2. Penthouse vlastní velkoformátová okna, která jsou vybavena elek. žaluziemi na ovládání a výsuvnými slunečníky. Byt je díky oknům velmi světlý a vzdušný. Na jedné straně bytu je dechberoucí výhled na Vítkov, Žižkovský vysílač, Karlínský kostel a na straně druhé je výhled do zeleně, na řeku Vltavu, Holešovice. Tyto jedinečné výhledy z vašeho nového domova Vás nikdy neomrzí.

K bytu náleží sklep a dvě parkovací stání.

Rezidence Port Karolina, je nově vzniklý uznávaný projekt, který poslouží svým obyvatelům různými výhodami. Např. každý obyvatel má k dispozici společnou střešní terasu, dvě patra podzemních garáží, společnou kolárnou a místnost pro mytí kol a kočárků. Projekt navíc počítá s prostorovou a kapacitní rezervou pro možnost doplnění nabíjecích stanic pro elektromobily. K dispozici je zde také praktická recepce s denním provozem, která je umístěna v budově první etapy Port Karolina.
Energetická náročnost budovy spadá do kategorie B – velmi úsporná.

Pokud máte zájem o tento byt nebo i naši privátní nabídku, prosím kontaktujte nás prostřednictvím kontakt. formuláře vedle inzerátu, přes který Vám rádi zašleme více informací o bytech.

 

Byt 2+kk v rezidenci Port Karolina na břehu Vltavy

Máme pro Vás zcela nový rezidenční byt v nejžádanějších rozměrech 2+kk. Jde o byt, který se nachází v novém komplexu Port Karolina, který zdobí přímo břeh řeky Vltavy v Karlíně.

Samotný byt má 60 m², je zcela nový a vlastní i balkon, který má 6 m ², ten je orientován do rezidenčního parku a tak zaručuje dostatek světla a klidu. Dispozice bytu je tvořena obývací místností s možností kuchyňského koutu a vstupem na balkon. Dále je zde koupelna vybavena vanou, samostatné wc s umyvadlem a dostatečně velká technická místnost pro sušičku i pračku. Samozřejmostí je  prostorná ložnice s výhledem do zeleně břehu Vltavy. Další výhodou bytu, kromě jeho rozměru, je jeho orientace jak na sever tak na jih. Pokud budete chtít, byt dokážeme vybavit dle vašich požadavků, na míru, taktéž dokážeme byt pronajmout a zajistit Vám tak výnos kolem 25.000 CZK + poplatky.

Uvedená cena nezahrnuje parkovací stání, to lze zakoupit přímo v rezidenční garáži.

Jde o ideální lokalitu jak pro život, tak pro investici, v širším centru Prahy, které Vám zaručí perfektní dostupnost veškeré dopravy i služeb.