Vybavený byt 2+kk s vysokými stropy na břehu Vltavy, Praha Karlín

Kompletně vybavený byt 2kk s předzahrádkou, která je orientována do vnitrobloku a zároveň do budoucího parku. Tento byt o rozloze 54m² je výjimečný tím, že vlastní vysoké stropy, které umožňují vytvořit loft a tak byt lze zvětšit o cca 20 m². K bytu patří předzahrádka, 1x parking v garážích, 1x sklep.

Rezidence Vltava disponuje nadstandartními službami jako je non stop recepce, ostraha, servis pro rezidenty a poloha přímo u řeky Vltavy, která je odkloněna od hlučnosti centra.

Cena k jednání

Byt prošel klientskými změnami viz. půdorys a jeho dispozice tvoří prostorná denní místnost ve které se nachází velká kuchyňská linka, jídelní posezení a obývací kout. Vzdušný interiér s vysokými stropy je doplněn okny, které jsou zde přes celou stěnu a tak do bytu proudí dostatek denního světla za každé hodiny. Těmito okny se lze dosta na předzahrádku bytu, která má 54,4m².  Na předzahrádce je vytvořeno pevné podlaží, ve formě terasy, pro posezení na čerstvém vzduchu nebo grilování s přáteli. Zbytek předzahrádky je travnatá plocha, která může posloužit jako prostor pro zahradničení nebo jako místo pro hru dětí. Soukromí zajišťuje dostatek vzrostlých keřů kolem dokola  také část pozemku rezidence se stromy, aby rezidentům nikdo nechodil okolo plotu.   Zahrada je orientována do klidného vnitrobloku. Do zahrady směřují i okna ložnice. Ložnice se nachází za obývacím pokojem a má svou vlastí koupelnu, kterou tvoří velký sprchový kout, wc, umyvadlo a doplňky jako např. koupelnové topení atd. V bytě se nachází i samostatné wc, což je např. praktickým řešením u návštěv.