Útulný byt 2+kk s předzahrádkou v Karlíně u Vltavy

Kompletně zařízený byt 2+kk s vlastní rozlehlou předzahrádkou, vedoucí do budoucího parku vnitrobloku.

Byt o rozměru 56m² se nachází v přízemí rezidence zvané Vltava přímo na břehu řeky Vltavy.  Vstup bytu tvoří chodba, ze které vede vstup do komory, která může posloužit jako technické zázemí nebo šatna a dále do koupelny s wc.  Chodba také poslouží jako praktický úložný prostor, díky šikovně vestavěné skříni. Dále je byt rozdělen na denní část a odpočinkovou. Za vstupní chodbou se nachází část denní, jenž je tvořena kuchyňskou linkou, jídelnou a prostorným obývacím koutem. Místnost je velkoryse prosvětlena okny, ze kterých vede přístup na zahradu, která má krásných 54m². Na předzahrádce je vytvořeno pevné podlaží, ve formě terasy, pro pohodlné posezení na čerstvém vzduchu nebo grilování s přáteli. Zbytek předzahrádky je travnatá plocha, která může posloužit pro zahradničení nebo jako místo pro hru dětí. Soukromí zajišťuje dostatek vzrostlých keřů kolem dokola. Zahrada je orientována do klidného vnitrobloku.

Díky této orientaci bude cena bytu stoupat, jelikož ve vnitrobloku se nachází státem chráněná památka, která bude procházet rekonstrukcí a před předzahrádkou vznikne park r 2021, tedy před bytem nebude postaven žádný rušivý element. Do zahrady směřují i okna ložnice. Ložnice se nachází za obývacím pokojem, hezky prosvětlená místnost nabízející dostatek místa i pro pracovní plochu. Byt prošel klientskými změnami viz. půdorys a v jeho ceně je kompletní vybavení, 1x sklep i 1x parkovací stání.

Moderně vybavený byt 2+kk s vysokými stropy na břehu Vltavy

Zcela výjimečný kompletně vybavený byt 2kk s předzahrádkou, která je orientována do vnitrobloku a zároveň do budoucího parku. (dokončení parku 2021)

Tento byt o rozloze 55m² je unikátní tím, že vlastní vysoké stropy, které umožňují vytvořit loft a tak byt zvětšit o cca 15 m². Byt prošel klientskými změnami viz. půdorys a jeho dispozice tvoří prostorná denní místnost ve které se nachází, příjemně velká kuchyňská linka, jídelní posezení a obývací kout. Vzdušný interiér s vysokými stropy je doplněn okny, které jsou zde přes celou stěnu a tak do bytu proudí dostatek denního světla za každé hodiny. Těmito okny se lze dostat na předzahrádku bytu, která má 54,4m².  Na předzahrádce je vytvořeno pevné podlaží, ve formě terasy, pro příjemné posezení na čerstvém vzduchu nebo grilování s přáteli. Zbytek předzahrádky je travnatá plocha, která může posloužit jako prostor pro zahradničení nebo jako místo pro hru dětí. Soukromí zajišťuje dostatek vzrostlých keřů kolem dokola. Zahrada je orientována do klidného vnitrobloku.

Díky této orientaci bude cena bytu stoupat, jelikož ve vnitrobloku se nachází státem chráněná památka, která bude procházet rekonstrukcí a před předzahrádkou vznikne park, tedy před bytem nebude postaven žádný rušivý element. Do zahrady směřují i okna ložnice. Ložnice se nachází za obývacím pokojem a má svou vlastí koupelnu, kterou tvoří velký sprchový kout, wc, umyvadlo a doplňky jako např. koupelnové topení atd. V bytě se nachází i samostatné wc, což je např. praktickým řešením u návštěv. Byt je kompletně vybaven, prošel klientskými změnami viz. půdorys a do jeho ceny spadá i 1x sklep a 1x parkovací staní.

Bydlení u řeky Vltavy s předzahrádkou – byt 2+kk

Kompletně zařízený byt 2+kk s vlastní rozlehlou předzahrádkou, vedoucí do budoucího parku vnitrobloku.

Byt o rozměru 55,7m² se nachází v přízemí rezidence zvané Vltava přímo na břehu řeky Vltavy.  Vstup bytu tvoří prostorná chodba, ze které vede přístup na samostatné wc, tato chodba poslouží také jako úložný prostor, díky šikovně vestavěné skříni. Dále je byt rozdělen na denní část a odpočinkovou. Za vstupní chodbou se nachází ta denní, jenž je tvořena kuchyňskou linkou, jídelnou a prostorným obývacím koutem. Místnost je velkoryse prosvětlena okny, ze kterých vede vstup na zahradu v příjemných rozměrech 54,4m². Na předzahrádce je vytvořeno pevné podlaží, ve formě terasy, pro pohodlné posezení na čerstvém vzduchu nebo grilování s přáteli. Zbytek předzahrádky je travnatá plocha, která může posloužit jako prostor pro zahradničení nebo místo pro hru dětí. Soukromí zajišťuje dostatek vzrostlých keřů kolem dokola. Zahrada je orientována do klidného vnitrobloku.

Díky této orientaci bude cena bytu stoupat, jelikož ve vnitrobloku se nachází státem chráněná památka, která bude procházet rekonstrukcí a před předzahrádkou vznikne park r 2021, tedy před bytem nebude postaven žádný rušivý element. Do zahrady směřují i okna ložnice. Ložnice se nachází za obývacím pokojem a má svou vlastí koupelnu. Byt je po klientských změnách (viz. půdorys), v ceně je jeho kompletní vybavení, 1x sklep i 1x parkovací místo.

Výhodný byt 2+kk u řeky Vltavy s předzahrádkou

Rezidenční byt 2+kk kompletně zařízený s vlastní rozlehlou předzahrádkou, vedoucí do budoucího parku vnitrobloku.

Byt o rozměru 50m² se nachází v přízemí rezidence zvané Vltava přímo na břehu řeky Vltavy.  Vstup bytu tvoří prostorná chodba, ze které vede přístup na samostatné wc, tato chodba poslouží také jako úložný prostor, díky šikovně vestavěné skříni. Velkoryse pojatý obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou je prosvětlen velkými okny, které umožňují přístup na opravdu hezky rozlehlou předzahrádku bytu, která má kolem 80m². Na předzahrádce je vytvořeno pevné podlaží, ve formě terasy, pro pohodlné posezení na čerstvém vzduchu nebo grilování s přáteli. Zbytek předzahrádky je travnatá plocha, která může posloužit jako prostor pro zahradničení nebo jako místo pro hru dětí. Soukromí zajišťuje dostatek vzrostlých keřů kolem dokola. Zahrada je orientována do klidného vnitrobloku.

Díky této orientaci bude cena bytu stoupat, jelikož ve vnitrobloku se nachází státem chráněná památka, která bude procházet rekonstrukcí a před předzahrádkou vznikne park r 2021, tedy před bytem nebude postaven žádný rušivý element. Do zahrady směřují i okna ložnice. Ložnice se nachází za obývacím pokojem a má svou vlastí koupelnu. Byt je po klientských změnách (viz. půdorys), v ceně je jeho kompletní vybavení, 1x sklep i 1x parkovací místo.